Порядок денний пленарного засідання 26.02.2015
Порядок денний

1. Про затвердження порядку денного 20-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання.
В.Павлюк
2. Інформація про стан законності та безпеки на території м. Львова та результати роботи органів прокуратури міста упродовж 2014 року.
А.Гнатів
3. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Львова за 2014 рік.

Додаток
4. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2015 рік.
О.Іщук
5. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
І.Кулинич
6. Про Програму висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації у 2015 році.
7. Про затвердження Програми з організації зовнішніх зв’язків Львівської міської ради у 2015 році.
8. Про внесення змін до ухвали міської ради від 02.12.2010 № 7 “Про утворення постійних комісій Львівської міської ради 6-го скликання“.
В.Павлюк
9. Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2012 № 1263 “Про затвердження міської, загальноукраїнської та міжнародної програми промоції“.
10. Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.03.2011 № 243 “Про Програму розвитку туристичної галузі міста“.
Г.Малець
11. Про затвердження ТзОВ “Володар“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Гайдамацькій, 9-а (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.01.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
12. Про затвердження ТзОВ “Фалкон“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Пластовій, 10 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.01.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
13. Про продовженя ТзОВ “Дельта-2“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Княгині Ольги – вул. Науковій, 30 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.01.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
14. Про погодження МПП “Романтик“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б. Хмельницького, 109 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.01.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
15. Про продаж ТзОВ “Парк-Блюз“ земельної ділянки на вул. Газовій, 28 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 29.01.2015, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
16. Про затвердження Львівському обласному кооперативному міжгосподарському об'єднанню по агропромисловому будівництву “Львівоблагропромбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на розі вул. Варшавської – вул. Соснової (ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.07.2014, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
17. Про розгляд рішення Адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 07.11.2014 №78 р/к.
18. Про погодження вилучення для суспільних потреб з користування ТзОВ “Замок“ земельної ділянки на вул. Сихівській – вул. Зубрівській.
19. Про внесення змін до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2642 “Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2011 № 737“. 
Г.Пайонкевич
20. Про безоплатну передачу обладнання та кабельних ліній ТП-1147 з балансу відділу освіти Личаківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на баланс ПАТ “Львівобленерго“.
Г.Слічна
21. Про звільнення у 2015 році львівських комунальних підприємств та структурних підрозділів Львівської міської ради від сплати земельного податку. 
22. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2011 № 664 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“.
23. Про звільнення гр. Гураль Н. І. від сплати коштів за здійснення самочинної реконструкції.
24. Про звільнення гр. Жука Р. В. від сплати коштів при здійсненні самочинної реконструкції.
І.Кулинич
25. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова водопровідно-каналізаційних мереж з подальшою передачею їх на баланс ЛМКП “Львівводоканал“.
26. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова каналізаційних мереж з подальшою передачею їх на баланс ЛМКП “Львівводоканал“.
27. Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова об’єктів теплопостачання та електрозабезпечення.
В.Олійник
28. Про списання з балансу ЛКП “Львівелектротранс“ основних засобів.
В.Щир 
29. Про надання Сихівському районному відділу Львівського міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області в оренду нежитлових приміщень.
30. Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради “Львівський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф“ в оренду нежитлових приміщень на вул. І. Миколайчука, 9.
31. Про надання ПАТ “Державний ощадний банк України“ в оренду нежитлових приміщень на вул. С. Бандери, 3.
32. Про надання Меморіальному музею тоталітарних режимів “Територія Терору“ в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 67.
33. Про надання відділу освіти Сихівського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Б. Антоненка-Давидовича, 6.
34. Про надання Міжнародному благодійному фонду “Сід Форум Україна“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Замкненій, 9.
35. Про надання Головному управлінню Держсанепідслужби у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на просп. Свободи, 5.
36. Про надання в оренду нежитлових приміщень Державній установі “Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України“на вул. Круп’ярській, 27.
37. Про надання Головному управлінню Держсанепідслужби у Львівській області в оренду нежитлових приміщень на вул. Городницькій, 24.
38. Про надання виконавчому комітету Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 67. 
39. Про надання виконавчому комітету Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. М. Кричевського, 61.
40. Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлового приміщення на вул. Староєврейській, 26.
41. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність об’єктів житлового фонду.
42. Про припинення шляхом ліквідації відділів приватизації державного житлового фонду та створення комунальної установи “Львівський міський центр приватизації державного житлового фонду“.
43. Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.01.2015 № 4297 “Про прийняття у власність територіальної громади м. Львова будівель № 30 (майстерні), № 2 (складу), № 44 (КПП) військового містечка № 7“.
44. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
45. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом продажу на аукціоні.
46. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, що підлягають приватизації способом викупу.
І.Свистун
47. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.03.2014 № 3190 “Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд та Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові“.
І.Кулинич
48. Про затвердження детального плану території у межах вул. В. Стуса, вул. Тернопільської та парку “Залізна Вода“.
49. Про затвердження детального плану території у межах вул. Б.Хмельницького, вул. Мідної, вул. Творчої, проектованої хордової магістралі.
50. Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.01.2015 № 4289 “Про надання дозволу на внесення змін до детального плану житлового району “Під Голоском“.
А.Павлів
51. Про резервування земельних ділянок на вул. Стрийській – кільцевій дорозі (А) та на вул. Стрийській – кільцевій дорозі (Б) під будівництво багатофункціонального комплексу (конференц-центр та виставковий зал).
52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Великого (між будинками № 4 та № 6).
53. Про затвердження переліку земельних ділянок призначених для продажу у власність або права оренди на земельних торгах (аукціонах).
54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Січовій (між буд. № 44 та № 46).
55. Про включення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення під приватизованими об’єктами нерухомості земельної ділянки на вул. М.Кордуби, 2 для продажу ПрАТ “Львівський лікеро-горілчаний завод“.
56. Про затвердження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Святого Юра.
57. Про затвердження гр. Білінській С. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. На Нивах, 2-б.
58. Про затвердження гр. Іванишину І. Г. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Щирецькій,113.
59. Про затвердження гр. Майку Й. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Білогорща, 15.
60. Про затвердження ФОП Зімбі О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду земельної ділянки на вул. І.Виговського, 41.
61. Про затвердження гр. Боровцю Б. Ю., Боровець О. А. та Шайді А. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Корсунській (біля будинку № 3).
62. Про затвердження ТзОВ “Грак“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 243-а.
63. Про затвердження ОСББ “Сихівчани-106“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на просп. Червоної Калини, 106.
64. Про затвердження гр. Марущак О. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Стрийській,108/6.
65. Про затвердження ТзОВ “Технопарк ЛЗТА“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Ю.Федьковича, 55.
66. Про затвердження підприємству “Гуртівня“ Львівської обласної спілки споживчих товариств (Облспоживспілки) проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Персенківці, 48.
67. Про затвердження гр. Мельник Г. З. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Коломийській, 18.
68. Про затвердження ТзОВ “Роксав“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. В. Антоновича, 122 – 122-а.
69. Про затвердження ТзОВ “Джентрі“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 81-а.
70. Про затвердження обслуговуючому кооперативу "Житлово-будівельний кооперативу "Кластер Інформаційних технологій та бізнес послуг" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. К. Студинського (біля будинку № 18).
71. Про затвердження ПП “Тріумф-плюс“ технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та користування земельною ділянкою на вул. Освицькій, 7.
72. Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.10.2014 № 3958 “Про затвердження ПП “Золота підкова“ технічної документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Стрийській, 332“.
73. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.11.2014 № 4080 “Про затвердження громадянам Ковалю Т. Г., Фітьові Ю. М., Кобилінській В. Й., Пушкарю В. К., Филипіву Л. З., Грещук Г. М., Яковенку А. А., Войтанович-Пушкар Я. Я. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості та надання земельної ділянки на вул. Залізничній, 7“.
74. Про розірвання договору оренди землі від 30.12.2009 № С-1645.
75. Про вилучення за згодою з користування ТзОВ “Компанія “ВЕЕМ-Будсервіс“ земельної ділянки на вул. А. Лінкольна, 23.
76. Про продовження ПФ “Христина“ терміну оренди земельної ділянки на вул. А. П’ясецького, 1.
77. Про продовження ТзОВ – НВП “Електроприлад“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Жовківській, 30-д.
78. Про продовження ТзОВ “Компанія “Фах“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Гетьмана І. Мазепи, 2.
79. Про продовження ПАТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Козельницькій, 15.
80. Про продовження ПП “Галф“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького – вул. Кукурудзяній.
81. Про продовження ПП “Тотус“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Б.Хмельницького, 219.
82. Про продовження ТзОВ “БіНП ЛТД“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Городоцькій, 65.
83. Про продовження ТзОВ “Сихівське“ терміну оренди земельної ділянки на вул. А. Манастирського, 2.
84. Про продовження кооперативу “Добробут-АЗК“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 135.
85. Про продовження ПП “Торговий дім “Галпідшипник“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій, 238-з.
86. Про продовження фізичній особі – підприємцю Вусу А. О. терміну оренди земельної ділянки на вул. Зеленій – вул. Зубрівській.
87. Про продовження ТзДВ “Львівська автобаза № 1“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Пасічній, 127.
88. Про продовження ПП “Синтез-2“ терміну оренди земельних ділянок на вул. Дністерській, 1.
89. Про продовження ТзОВ ″Автосервіс″ терміну оренди земельної ділянки на вул. Залізничній, 7.
90. Про розгляд питання надання гр. Чернобі В. Й. у дозволі на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Білогорща, 128.
91. Про надання гр. Овдійчук Н. В. дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку № 25 у садівничому кооперативі ″Львівський залізничник – південний″ в урочищі Клепарів.
92. Про надання гр. Вангалі Є. А. дозволу на виготовлення документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Бескидській, 39.
93. Про надання гр. Хариш Л. Ю. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в обслуговуючому кооперативі “Товариство садівників “Калина Голоська“.
94. Про надання гр. Ціхолязу Й. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Солов’їній, 8.
95. Про надання відділу освіти Франківського району управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку на вул. Сухій, 8.
96. Про надання агропромисловій виробничо-комерційній фірмі “Інтерсервіс“ у формі ТзОВ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Богданівській, 42.
97. Про надання ГУ МВС України у Львівській області дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Конюшинній (вул. Дуліби, 3).
98. Про надання ТзОВ “Торгово-промислова компанія“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Д. Січинського, 8.
99. Про надання ФОП Поляховичу А. Ф. та Зоболєву Д. Г. дозволу на виготовлення документації із землеустрою для оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки на вул.Б-І.Антонича,24-б.
100. Про надання ТзОВ “Марком-захід“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Княгині Ольги,95.
101. Про надання Державному територіально-галузевому об’єднанню “Львівська залізниця“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Ю.Федьковича, 50-а.
102. Про надання ТзОВ “Мет-Інжиніринг“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.
103. Про надання гр. Ложкіну Ю. Т. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Ф.Ржегоржа,11-а.
104. Про надання ТзОВ “Спільне українсько-канадське підприємство “Росан“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. Зеленій,147.
105. Про надання ТзОВ “Спільне українсько-канадське підприємство “Росан“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості на вул. Зеленій,147.
106. Про надання Державному територіально-галузевому об’єднанню “Львівська залізниця“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Замкненій, 5.
107. Про надання дозволу ПП “Інжект“ на зміну цільового призначення земельної ділянки на вул. Пасічній, 133-а.
108. Про надання ТзОВ “Бізнес Проперті Менеджмент“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок на вул. Садовій, 2-а.
109. Про надання гр. Стадницькій-Гірняк Г. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Граничній (біля будинку № 13).
110. Про надання ОСББ “На Вернадського“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. В. Вернадського, 42.
111. Про надання ОСББ “КВІТКА-1“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. К. Мікльоша, 11.
112. Про надання ПрАТ “Промбудприлад“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку на вул. Академіка А.Сахарова,42.
113. Про надання гр. гр. Дунаєвій І. О., Шарабурі В. Р. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку на вул.Героїв УПА,73.
114. Про надання громадянам (членам садівницького товариства “Праця“ робітників і службовців Львівської міської облпрофради) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща.
115. Про надання ТзОВ “Львів Буд Покізол“ згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки, погодження місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском, 4.
116. Про розгляд питання погодження гр. Якубовичу Т. В. місця розташування земельної ділянки та наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бережанській, 3.
117. Про погодження гр. Вергун Г. С. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тарасівській, 46.
118. Про погодження ПАТ “Львівобленерго“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Козельницькій, 3.
119. Про погодження ТзОВ кафе “Дружба“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І.Горбачевського, 22.
120. Про погодження гр. Біляк Г. Г. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Жовківській, 45.
121. Про погодження ПАТ "Львівська кондитерська фабрика "Світоч" місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ткацькій, 10.
122. Про погодження ПП ″Програм-сервіс″ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на встановлення земельного сервітуту на вул. Суботівській, 13.
123. Про погодження гр. гр. Гапій М. В., Пилипчак О. В., Мельник Г. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. О. Назарука, 14.
124. Про погодження гр. Щербаковій Б. Б. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Джерельній, 8.
125. Про погодження гр. Кухті К. М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Драгана, 10-а.
126. Про погодження ТзОВ виробничо-рятувальній фірмі “Сотер“ ЛТД місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 269-к.
127. Про погодження гр. Слюнченку Ю. П. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 25-а.
128. Про погодження фізичній особі – підприємцю Щучаку М. Д. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 145/15.
129. Про погодження ТзОВ “Метінвест-СМЦ“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 93. 
130. Про погодження фізичній особі – підприємцю Грелі М. І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 154-а.
131. Про погодження ТзОВ "Лантсервіс" місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 154-а.
132. Про погодження приватному акціонерному товариству “УВТК“ місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. В. Навроцького, 6.
133. Про погодження ТзОВ “Провесінь-Агроінвест“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тракт Глинянський, 150, вул. Тракт Глинянський, 150-а, вул. Тракт Глинянський, 152.
134. Про погодження ТзОВ ″Галбрухт″ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Конюшинній, 11.
135. Про надання громадянам дозволу на виготовлення проектів землеустрою.
136. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
С.Коровайник
137. Різне. 

 

Міський голова                                                                                                 А.Садовий