Ростислав Кисіль: Наступного року у бюджеті клубу «Галичанка» ми плануємо закласти кошти для будівництва нового спорткомплексу
анонси
 «Ми ведемо переговори з футзальними клубами Львова стосовно будівництва спільного спортивно-оздоровчого комплексу, де б змогли проводити свої домашні поєдинки наші команди. Я думаю, що наступного року у бюджет гандбольного клубу «Галичанка» будуть закладені кошти на будівництво такого спорткомплексу», – повідомив сьогодні, 1 березня, на прес-конференції голова ради директорів групи підприємств «Росан», почесний президент львівського гандбольного клубу «Галичанка» Ростислав Кисіль. 
 
Міська влада Львова уже виділила ділянку для будівництва такого спорткомплексу в районі проспекту Чорновола, проте таких установ, на думку Ростислава Кисіль повинно бути у Львові мінімум 3, аби усі команди, що виступають під дахом, могли належним чином тренуватися та проводити матчі.
 
Голова Федерації гандболу Львівщини, депутат львівської міськради Роман Федишин заявив, що успіхи у гандболі будуть тільки тоді, коли у Львові належним чином культивуватиметься цей вид спорту, коли він стане масовішим. Сьогодні, за словами Федишина, у Львові працює лише 2 дитячі тренери з гандболу, котрі отримують жалюгідну заробітну плату. «Уже найближчим часом ми збільшимо кількість дитячих гандбольних тренерів принаймні до десяти, надавши їм нормальні умови для праці і достойну зарплату», – зазначив Роман Федишин.
 

Довідка ЗІКу.

Зараз на Львівщині гандбол викладається у шести дитячо-юнацьких спортивних школах, цим видом спорту займається близько 1144 осіб, у тому числі 540 дівчат, працює близько 30 тренерів, 20 з яких є у штаті управлінь спорту.

 ЗІК https://zik.com.ua/ua/news/2006/03/01/33795