анонси
13.01.2014р. відбудеться громадське слухання щодо основних показників загального фонду міського бюджету на 2015 рік
анонси

Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (каб. 202). Початок о 15.00

Проект основних показників загального фонду міського бюджету на 2015 рік.

За детальнішою інформацією просимо звертатись до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради  за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 539, тел.032 297 57 6З.

Повний текст на сайті Львівської міської ради: https://city-adm.lviv.ua/lmr-news/public-hearings/222370-hromadske-slukhannia-shchodo-osnovnykh-pokaznykiv-zahalnoho-fondu-miskoho-biudzhetu-na-2015-rik

 
Львівська міськрада допомагає Луцьку, Тернополю та Івано-Франківську в туризмі, – Павлюк
анонси

Львів активно допомагає у туристичній галузі найближчим містам-сусідам, зокрему Луцьку, Тернополю та Івано-Франківську.

Про це повідомив секретар Львівської міськради Василь Павлюк в ході Програми з обміну досвідом для депутатів Львівської та Маріупольської міських рад.

"Вони повністю перейняли наші туристичні програми і наразі застосовують в себе, причому дуже ефективно", – зазначив він. 

"Львів є локомотивом в туристичній галузі, інвестиційній. Крім цього, ми активно спілкуємося є європейськими інституціями", – сказав Павлюк.

За словами секретаря Львівської міськради, місто готове допомагати в цих питаннях і Маріуполю.

"Ми однозначно будемо співпрацювати. Ми одна країна і один народ і будем один в одного вчитися", – сказав Павлюк депутатам Маріупольської міськради. 

 
Влада не розуміє, що таке децентралізація, – Самагальський
анонси

Повноваження місцевого самоврядування постійно зменшувалися і централізувалися в Києві, але нормальна і успішна країна є такою, коли проблеми мешканців на 95% вирішуються на місцевому рівні.

Про це повідомив депутат Львівської міськради Яромир Самагальський в ході Програми з обміну досвідом для депутатів Львівської та Маріупольської міських рад.

"Коли мені хтось говорить, що депутат Верховної Ради відремонтував якусь школу в окрузі чи зробив майданчик, я вважаю це злом. Завдання депутата Верховної Ради – зробити так, щоб місцеве самоврядування мало можливості це зробити. Його питання – це законодавство та законотворчість і створення системи, а не вимивання грошей на школу, майданчик чи якийсь водопровід", сказав Самагальський.

 
Якщо буде децентралізація, Львівська міськрада зможе створити муніципальний банк, – Павлюк
анонси

У минулій каденції Львівська міськрада піднімала питання створення муніципального банку, але це не вдалося реалізувати через централізацію.

Про це повідомив секретар Львівської міськради Василь Павлюк в ході Програми з обміну досвідом для депутатів Львівської та Маріупольської міських рад.

"Ми мали цілу програму, і якби ми тоді його створили, то на нашому прикладі його створили б інші міста. Сьогодні, коли ми терпимо фінансову скруту, міста спокійно виживали б, тому що мали би фінансові запаси", сказав Павлюк.

 
Львів максимально допомагає сім'ям учасників АТО, – Самагальський
анонси

Львівська міськрада прийняла програму допомоги учасникам АТО та їхнім сім'ям. Про це повідомив депутат Львівської міськради Яромир Самагальський в ході Програми з обміну досвідом для депутатів Львівської та Маріупольської міських рад.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 47