Депутатське звернення депутата Львівської міської ради Івана Гринди
Трибуна депутата

Подаємо депутатське звернення повнотекстово

Львівському міському голові

Андрію Садовому
79000 м. Львів, пл. Ринок, 1
 
                                                                    Шановний Андрію Івановичу !
 
До постійної комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку звернулась п. Согор Мирослава Мирославівна, яка проживає за адресою :
м. Львів, вул. Сихівська, 1, кв. 11, зі скаргою на бездіяльність посадових осіб управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради.
 
Як зазначено у заяві, п. Согор М. М. 15 вересня 2013 року стала очевидцем факту грубого правопорушення з боку водія транспортного засобу на автобусному маршруті № 46 (реєстраційний номер ВС 26077АА). Вона вирішила повідомити про цей факт, зателефонувавши  на номер гарячої лінії 261-55-66, проте за цим номером її повідомлення не прийняли. Більш того, п. Согор М. М. у подальшому так і не змогла належно повідомити про зазначені вище правопорушення, оскільки засоби так званих «гарячих ліній» за номерами 261-57-67, 261-55-66 та 1580 належно не функціонують.
 
Слід наголосити, що описаний у скарзі стан функціонування засобів повідомлення виконавчим органам місцевого самоврядування про будь-які порушення на міських автобусних маршрутах загального користування фактично унеможливлює будь-які засоби оперативного впливу на водіїв та перевізників у випадку вчинення ними правопорушень. Більш того, незадовільне функціонування так званих «гарячих ліній» суттєво перешкоджає налагодженню належного стану пасажирських перевезень у місті. 
 
Враховуючи викладене, на підставі ст. ст.  2, 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
Просимо :
1) Вжити невідкладних заходів для відновлення належного функціонування засобів повідомлення виконавчим органам місцевого самоврядування про факти правопорушень на автобусних маршрутах загального користування у м. Львові.
2) Притягнути до передбаченої чинним законодавством відповідальності осіб, які вчинили зазначені у скарзі та в цьому зверненні правопорушення.
Про результати розгляду цього звернення просимо повідомити постійну комісію та заявника у встановлений законодавством термін.
 
З повагою
голова комісії  Іван Гринда