Трибуна депутата
«Управління «Секретаріат ради» не несе відповідальності за інформацію викладену у даній рубриці, думка чи позиція автора не обов’язково може співпадати із офіційною позицією  Львівської міської ради»


Депутатське звернення депутата Львівської міської ради Івана Гринди
Трибуна депутата

Подаємо депутатське звернення повнотекстово

Львівському міському голові

Андрію Садовому
79000 м. Львів, пл. Ринок, 1
 
                                                                    Шановний Андрію Івановичу !
 
До постійної комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку звернулась п. Согор Мирослава Мирославівна, яка проживає за адресою :
м. Львів, вул. Сихівська, 1, кв. 11, зі скаргою на бездіяльність посадових осіб управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради.
 
Як зазначено у заяві, п. Согор М. М. 15 вересня 2013 року стала очевидцем факту грубого правопорушення з боку водія транспортного засобу на автобусному маршруті № 46 (реєстраційний номер ВС 26077АА). Вона вирішила повідомити про цей факт, зателефонувавши  на номер гарячої лінії 261-55-66, проте за цим номером її повідомлення не прийняли. Більш того, п. Согор М. М. у подальшому так і не змогла належно повідомити про зазначені вище правопорушення, оскільки засоби так званих «гарячих ліній» за номерами 261-57-67, 261-55-66 та 1580 належно не функціонують.
 
Депутатський запит депутата Львівської міської ради Андрія Якиміва
Трибуна депутата

Подаємо депутатське звернення повнотекстово

Генеральному прокурору України

Пшонці Віктору Павловичу
01011, м. Київ, вул. Різницька 13/15
 
Міському голові м. Львова
Садовому Андрію Івановичу
79000, м. Львів, пл. Ринок, 1
 
 
 
                                                                         Депутатський запит
                                                                         Шановні колеги!
 
 
На пленарному засіданні 11-ї сесії Львівської міської ради Вами було підтримано  зініційоване мною звернення до вищих посадових осіб держави, а також до центральних органів виконавчої влади та відповідальних органів на місцевому рівні з проханням перевірити законність діяльності щодо ремонту дороги по вул. Лесі Українки у м. Львові та захисту пам’яток археології м. Львова. 
 
Зокрема, згаданим вище запитом пропонувалось: 
 
1. створити тимчасову слідчу комісію для вивчення  обставин порушення законодавства у сфері охорони культурної та археологічної спадщини під час здійснення ремонту дороги по вул. Лесі Українки; 
 
2. зобов’язати генпроектувальника ДП ДІМП «Містопроект» та Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради надати копії дозвільної та проектно-кошторисної документації на проведення ремонту дороги по вул. Лесі Українки у м. Львові тимчасовій комісії та мені як ініціатору звернення;
 
3. зобов’язати Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради подати пропозицію щодо включення об’єктів археологічної спадщини, що знаходяться на території вул. Лесі Українки у м. Львові («Високого муру» та оборонних веж), до Державного реєстру нерухомих пам’яток України;
 
Депутатський запит депутата Львівської міської ради Якиміва Андрія
Трибуна депутата

Подаємо запит повнотекстово:

Президенту України

Януковичу Віктору Федоровичу
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11
 
Прем’єр-міністру України
Азарову Миколі Яновичу
01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2
 
Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Темнику Геннадію Павловичу
01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9
 
Генеральному прокурору України
Пшонці Віктору Павловичу
01011, м. Київ, вул. Різницька 13/15
 
Голові Львівської обласної державної адміністрації 
Шемчуку Віктору Вікторовичу
79008, Львів, вул. Винниченка, 18
 
Міському голові м. Львова
Садовому Андрію Івановичу
79000, м. Львів, пл. Ринок,1
 
 
                                                                          Депутатський запит
                                                                            Шановні колеги!
 
Приводом для мого звернення стала нагальна потреба привернення уваги представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, вищих посадових осіб держави на беззаконня, яке не може мати місця ані в нашому місті, а ні загалом в декларованій Конституцією правовій державі.
 
Мова йде не лише про зухвалу вимагальницьку поведінку Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго», а й потурання шляхом бездіяльності та нереагування на численні звернення правоохоронних органів.
 
Лариса Василишин: "Про усунення недоліків примусової оптимізації споживання паливно-енергетичних ресурсів і води у закладах освіти"
Трибуна депутата

Депутат Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Лариса Василишин звернулася до міського голови Львова стосовно проблеми усунення недоліків примусової оптимізації споживання паливно - енергетичних ресурсів і води у закладах освіти.

Подаємо звернення повнотекстово. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 14