Реконструкція спортивних майданчиків триває
Тема тижня

Середня школа №99, що на вул. Творчій,1, провела перший футбольний матч на своєму новому спортмайданчику.  Подія викликала жвавий інтерес серед львів’ян та зібрала чимало людей.

Першим до слова був запрошений Юрій Павленко, міністр сім’ї, культури та спорту. Він наголосив на важливості спорту у сучасному житті молоді. Міський голова Андрій Садовий привітав усіх з таким важливим кроком та побажав школярам гарних і дружніх ігор. На урочистому відкритті також були присутні секретар Львівської міської ради Володимир Квурт, депутат ЛМР Роман Грицевич, голова Управління освіти ЛМР Надія Оксенчук, директор Департаменту гуманітарної політики Олексій Побурко, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Юрій Наконечний та інші.

Останнім часом у Львові з’являється все більше спортивних майданчиків для молоді, про це дбають депутати Львівської міської ради. Зокрема на реконструкцію майданчиків міські обранці передбачили відповідні кошти в бюджеті.

Юрій Кардашевський, депутат ЛМР, голова постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення, зазначив, що реконструкція одного майданчика вимагає від 700 тисяч до одного мільйону гривень. Також депутат розповів, що наразі відбувається реконструкція ще одного дитячого майданчика на вул. Литвиненка, 11. І найближчим часом розпочнеться ремонт закритого спортивного комплексу на вул. Винниченка, де буде знаходитись і парк і спортивний майданчик для молоді. 

 

 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради