Підсумки роботи 14-ї сесії Львівської міської ради
Тема тижня

14-та сесія міської ради тривала з 9 липня до 30 вересня поточного року. За цей час було проведено 3 пленарних засідання та прийнято 186 ухвал. 

За словами секретаря Львівської міської ради Володимира Квурта «За цей короткий період було прийнято ряд ухвал, важливих для життєдіяльності і розвитку нашого міста.  Найважливіші з них стосуються залучення для потреб Львова коштів європейських фінансових структур, а саме для інвестицій в розвиток громадського транспорту та реконструкцію міських  вулиць. Важливими є і напрацювання депутатського корпусу у напрямку забезпечення належної підготовки міста до ЄВРО 2012».

Вдалось прийняти ухвали, важливі для покращення ситуації в житлово-комунальному-господарстві міста, зокрема щодо заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках, які є у власності територіальної громади  Львова на період 2009-2013 років. Здійснено важливу роботу і в напрямку прийняття у власність територіальної громади військового майна, що в подальшому сприятиме покращенню його експлуатації. Заслуговують на увагу і ухвали, що мають соціальне навантаження – про врегулювання торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами, про затвердження переліку нежитлових приміщень, що використовуються для роботи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів у районих Львова, які не підлягають приватизації. Не менш важливі і ухвали персонального характеру, що стосуються призначення голови правління Інституту міста та затвердження персонального складу його наглядової ради, а також обрання у новому складі виконавчого комітету міста
 
Варто відзначити депутатів міської ради, які виступили авторами та доповідачами надзвичайно важливих для міста питань. А саме, голову комісії фінансів та планування бюджету Андрія Стецьківа (ухвала «Про основні напрямки бюджетної політики м. Львова на 2010 рік (Бюджетна резолюція)») та члена комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Анатолія Забарила (ухвала «Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Львові на 2009-2012 роки)

План роботи на наступну 15-у сесію Львівської міської ради:
 
На наступній 15-й сесії планується розглянути ряд важливих питань щодо затвердження коригування генерального плану м. Львова, затвердження ландшафтної карти м. Львова, а також затвердження у новій редакції малої Конституції міста - Статуту територіальної громади м. Львова, бюджету нашого міста на наступний 2010 рік.
 

Інформаційна довідка

Напрямки роботи управління «Секретаріат ради»

Управління «Секретаріат ради» завершує впровадження електронної системи документообігу проектів. Процес проходження проектів ухвал повністю відображається у відповідній базі даних, що дозволяє контролювати дотримання термінів та запобігати недобросовісному візування як з боку посадових осіб, так і постійних комісій.

З ініціативи секретаря ради розроблено та затверджено розпорядження про впорядкування процесу надання адміністративних послуг. Згідно цього розпорядження мають бути підготовлено вичерпні переліки адміністративних послуг, що надаються міською радою та її виконавчими органами. Крім того виконавчі органи при наданні адміністративних послуг зобов’язані вимагати надання лише тих документів, що передбачені у переліку документів, необхідних для отримання адміністративних послуг.

Відділом громадського партнерства секретаріату ради в рамках ІI Екуменічного Соціального Тижня організовується кафе-семінар "Співпраця соціально відповідальних компаній із неурядовими організаціями як інструмент мінімізації негативного впливу кризових процесів на суспільство". Посеред іншого, на цьому круглому столі буде презентовано проект закону щодо розвитку філантропії в Україні, розроблений заступником начальника управління «Секретаріат ради» Наталею Алєксєєвою. Захід відбудеться 9 жовтня о 16 год. в УКУ (вул. Хуторівка, 35, атріум). 

Продовжується робота у напрямку організації міжнародних зв’язків Львівської міської ради. 25-27 вересня відбулася поїздка делегації міської ради у складі депутатів Т.Когута, М. Бичишин та М. Коверчук на перші міжнародні дні співпраці Жешувського повіту. 21-22 жовтня у Львові відбудеться друга спільна сесія депутатів м. Львова та м. Любліна в рамках Угоди про співпрацю двох міст-партнерів.

Управління «Секретаріат ради»  забезпечує прозорість в роботі міської ради. На сайті міської ради кожен громадянин може заздалегідь знайомитися з порядком денним сесії, а також електронними версіями проектів ухвал. Останнє нововведення: дозволить відстежувати на сайті   результати поіменного голосування проектів ухвал на пленарному засіданні.

Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради (www.lvivrada.gov.ua)

З цього тижня розпочав свою роботу інформаційний портал депутатів міської ради lvivrada.gov.ua. На сайті ви зможите отримувати ексклюзивні новини про роботу депутатів із пленарних засідань  та постійних депутатських комісій, знайомитися із анонсами подій, переглядати ексклюзивні відео-матеріали про діяльність депутатів, перечитувати журналіські матеріали про діяльність депутатів, що з»являються у львівських засобах масової інформації. Також тут будуть автентичні тексти звернень ради, протокольних доручень, депутатських запитів, повна інформація про кожного депутата міської ради (біографія, депутатські запити, помічники депутата і т.п.). Крім того подаватиметься інформація про постійні комісії, їх склад, діяльність, рішення, передвиборні програми фракцій Львівської міської ради, інша інформація щодо їх роботи, зокрема, інформація про депутатів Львівської міської ради усіх попередніх скликань.