У Львівській міській раді прийняли Бюджетну резолюцію на 2010 рік
Тема тижня

 На сесії Львівської міської ради, 30 вересня, 69 депутатів підтримали ухвалу «Про основні напрями бюджетної політики м. Львова на 2010 рік» (Бюджетна резолюція). Автором даного проекту ухвали та доповідачем під час пленарного засідання виступив голова комісії фінансів та планування бюджету Андрій Стецьків.

Відповідно до бюджетної резолюції виконавчі органи зобов’язано у проекті міського бюджету м. Львова на наступний рік передбачити у повному обсязі потребу в наданні коштів на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за комунальні послуги, які споживають бюджетні установи. 

У доходах бюджету розвитку міського бюджету на 2010 рік потрібно враховувати надходження 10 відсотків податку на прибуток підприємств не комунальної форми власності. Першочергово планується фінансування боргових та перехідних об’єктів, завершення будівництва яких планується протягом бюджетного року. Не менше як 10 відсотків доходів бюджету розвитку будуть скеровуватися на виготовлення проектно-кошторисної документації.

За Бюджетною резолюцією головними пріоритетами з формування спеціального фонду визначено такі напрями, як підготовка міста до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012, впровадження енергозберігаючих технологій у бюджетних установах, поліпшення стану доріг та впровадження сучасної схеми транспортних та пасажирських перевезень. 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради