Юрій Кужелюк вимагає впорядкувати пам’ятні знаки Січовим Стрільцям та воїнам УПА
Тема тижня

Під час сесії Львівської міської ради член комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Юрій Кужелюк звернувся до міського голови Андрія Садового щодо впорядкування у Львові меморіалів героям України, а також продемонстрував відповідні світлини. 
 
Депутат нагадав, що у серпні 2014 році виповнюється 100 років з дня створення Легіону Січових Стрільців. Проте, на жаль, меморіал УСС на Личаківському цвинтарі до цих пір не закінчений ( на відміну від польських військових поховань), а камінь на площі Петрушевича з надписом «На цій площі буде встановлено пам’ятник Західноукраїнській народній республіці та Українській Галицькій Армії» стоїть вже понад 20 років біля решток розваленого постаменту.
 
За словами Юрія Кужелюка, незавершена стелла пам’яті воякам УПА на Марсовому полі та незрозуміле майбутнє каменя навпроти Парку культури, бетонний паркан за яким розписаний різноманітними графіті.
 
«На жаль, жодних дій та фінансування протягом останніх трьох років для завершення робіт з впорядкування  цих пам’яток не здійснювалось. Прошу доручити відповідним службам із залученням профільних депутатських комісій запропонувати календарний графік  заходів з належним  фінансуванням для завершення робіт із впорядкування вказаних пам’яток, присвячених Українським січовим стрільцям та УПА», - підкреслив Юрій Кужелюк.