Відбувся творчий звіт учнів ЗОШ № 37, присвячений Французькій весні у Львові
Новини
Вже традиційно у квітні у Львові проходять дні Французької весни. Саме тому ЗОШ №37 підготувала творчий вечір, який і представила усім бажаючим у Будинку творчості дітей та юнацтва Галичини. Свято проходило виключно французькою мовою та захопило не лише львів’ян, а й представників Французького альянсу, які теж прийшли подивитись дійство.
 
«У зв’язку з тим, що на сьогодні ми чи не єдина школа у місті з поглибленим вивченням французької мови, ми вирішили як обов’язкове взяти участь у цьогорічних днях Французької весни. І підготували такий творчий звіт виключно французькою мовою. Не звучав жоден номер на іншій мові. Школа надзвичайно талановита. Дуже багато дітей, які закінчили музичну школу і їм дуже легко бути на сцені. Ідучи до нашої школи, дехто вже називав себе малесеньким артистом. І наші вчителі не згубили жодну дитину, вони старались побачити таланти в усіх. Діти є обдаровані у виконанні пісень, танців, балету, читанні віршів, грі на баяні, на фортеп’яно, на саксофоні. Вони є лауреатами не лише міських та обласних конкурсів, а й лауреатами всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів. Сьогодні були представники Французького альянсу, люди, які зацікавлені в першу чергу в тому, щоб французька мова мала у Львові подальший розвиток. Може у нас, як і в усьому світі, є економічна криза, проте в нас немає духовної кризи, наші діти із розумінням ставляться до витоків як народного, так і міжнародного рівня. Вони із своїми знаннями і вміннями їздять у Європу та відчувають себе на тому ж рівні, що й будь-яка країна світу, відчувають себе на рівні з своїми іноземними однолітками, а може й вище», - коментує Володимир Оверко, депутат ЛМР, директор ЗОШ №37.
 
Сценарій творчого вечора був розроблений ідеально. Глядачі, яких зібрався повний зал, мали змогу послухати у виконанні дітей відомі французькі пісні, милуватись балетом, захоплюватись кожним поставлений номером.
 
«Сьогодні ми бачили дітей 2, 6, 7 , 8, 9, 10, 11 класів та одного випускника. Сценарій свята розробляла вчитель французької мови, яка є ще й прекрасною артисткою, віртуозом гри на бандурі. Такі вечори ми робимо вперше, до цього часу це були більш камерні виступи у школі. Разом з тим ми поставили собі за мету, що постановка таких вечорів увійде в традицію нашої школи. Це була ще й своєрідна репетиція на наступний рік, коли школа буде святкувати своє 55-річчя, як французької школи. Бо сама школа має більш ніж сторічну історію, але тільки в 1956 році вона була відкрита як школа з поглибленим вивченням французької та ряду предметів французькою мовою. В школі також є гурток бандуристів, сопілкарів, музичний гурток «Палітра» та гурток хорового співу. Тому діти мають змогу творчо розвиватись та індивідуально вибирати найближче по душі хобі», - розповідає Володимир Оверко.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради