До Львова вперше завітає Татрський хор «Szumny» з польського міста Закопане
Новини
25 квітня у львівському Катедральному соборі виступить з урочистим концертом Татрський хор «Szumny» з міста Закопане. Хор приїжджає на запрошення Товариства польської культури у Львові та за сприянням управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради.
 
Метою проведення цього заходу є бажання познайомити львів’ян та польську спільноту у Львові з автентичною підгалянською культурою. 
Під час туру Татрський хор «Szumny» дасть концерт 23 квітня у Трускавці та Дрогобичі, відвідає з виступом польську школу у Стрию, а 25 квітня завітає до львівського Катедрального собору, де будуть виконані музичні композиції польських композиторів з елементами підгалянського фольклору.
 
Татрський хор «Szumny» виник у 2005 році з ініціативи Мирослави Любовіч, яка і по-сьогодні залишається його керівником та диригентом. Виступи цього хору стали постійним явищем у культурному житті міста Закопане. Уже традицією стали татрські святкові концерти, на яких можна почути чудові польські колядки і різноманітні різдвяні пісні. Кожного року хор «Szumny»  виступає на концерті, який присвячений пам’яті  і діяльності Папи Яна Павла II та бере участь у різних важливих культурних, історичних та благочинних заходах.
 
Послухати Татрський хор «Szumny» та польську музику запрошуються усі бажаючі в неділю, 25 квітня, о 13.00 у львівському Катедральному соборі.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: cym.org.ua