Київська академічна чоловіча хорова капела ім. Левка Ревуцького висловила подяку депутатам ЛМР за допомогу у проведенні концерту на вшанування пам’яті Б. Антківа
Новини
Нещодавно до Львова з концертною програмою приїхала Київська академічна чоловіча хорова капела ім. Левка Ревуцького на відзначення світлої пам’яті видатного хорового диригента, 25-річного керівника цієї капели, народного артиста України, учня Миколи Колеси, львів’янина, Богдана Антківа в залі обласної філармонії імені Ст. Людкевича.
 
Цей захід став можливим завдяки сприянню депутатів Львівської міської ради, які виступили з ініціативою допомогти Київській академічній чоловічій хоровій капелі ім. Л. Ревуцького та зібрали кошти, що були необхідні для проведення цього концерту.
 
«Ця капела 25 років працювала під керівництвом львів’янина Богдана Антківа, який колись ще керував відомим університетським колективом «Черемош». Київська академічна чоловіча хорова капела ім. Левка Ревуцького приїхала, щоб дати безкоштовний концерт на вшанування пам’яті цієї славетної людини, адже незабаром буде річниця його смерті. Наша Львівська філармонія надала безкоштовний зал для проведення концерту, але потрібно було ще вирішити питання про можливість приїзду капели до Львова. Тоді вони звернулись з листом до Львівської міської ради, але оскільки бюджет ще не був прийнятий, ми з депутатами вирішили допомогти проведенню цього гарного та небуденного заходу та зібрали власними силами необхідну суму для організації транспортних перевезень», - розповіла Тетяна Крушельницька, депутат ЛМР.
 
Дирекція та художній керівник Концертного закладу культури «Муніципальна академічна чоловіча хорова капела ім. Л. М. Ревуцького» міста Києва висловлюють щиру подяку депутатам Львівської міської ради за підтримку в проведенні концерту Муніципальної академічної чоловічої капели ім. Л. М. Ревуцького у Львові.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: k.img.com.ua