Із звітом постійної депутатської комісії економічної політики на пленарному засіданні сесії виступив голова комісії Тарас Когут
Новини

Комісія економічної політики здійснювала свою діяльність у складі 8-ми депутатів. За період діяльності постійної комісії проведено 28 засіданнь, на яких було розглянуто 162 питання. Крім того, на адресу комісії надійшло та було опрацьовано 37 листів та звернень.


Основні питання, що були розглянуті комісією є: про роботу комунальних підприємств, місцеві податки і збори, надання пільг фізичним та юридичним особам забудовникам, програму зайнятості, а також про методику розрахунку інвестиційних внесків, місцеві запозичення та масштабні міські проекти (облаштування центральної частини міста, організацію роботи комунальних підприємств, створення сприятливого інноваційного клімату).

«У роботі комісії було багато позитивних моментів. Хочу відзначити, що за останній рік у кращу сторону змінилась робота комунальних підприємств. Ми прийняли кілька системних рішень, у тому числі скоротили тиск звітності на підприємців. Щодо суперечливих питань, то над ними нам потрібно ще попрацювати, це, до прикладу, питання з торгівлею алкоголем, тютюном та питання інвестиційного внеску», - розповів депутат Тарас Когут.
 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради