На пленарному засіданні розглянули питання «Про звіт постійної комісії депутатської діяльності та законності Львівської міської ради»
Новини

Ігор Микитин, голова комісії, розповів, що відповідно до ухвали ЛМР склад комісії затверджений у кількості 6-и чоловік, проте увесь 2009 рік комісія працювала у складі 4-х чоловік. За звітний період комісією було проведено 36 засідань та розглянуто біля 390 питання. Серед них 25 протестів прокурора, 77 проектів ухвал, 47 звернення фізичних осіб та 234 звернення виконавчих органів. Крім цього, комісія розглянула ряд важливих питань, що стосувалися  законодавчого забезпечення різних галузей життєдайності міста та роботи ради. Окремі члени комісії працювали у робочій групі з напрацювання та розгляду Статуту міста Львова. Ще одним програмним документом, над яким працювала комісія була Комплексна програма профілактики злочинності у м. Львові на 2009 рік. Також комісія у своїй роботі приділяла значну увагу уточненню процедур надання адміністративних послуг.

«Для комісії важливим було те, що уже прийняли Статут територіальної громади міста Львова, адже майже усі члени комісії працювали над ним у робочій групі. Ще одним важливим питання було часткове виконання Програми профілактики злочинності у м. Львові. Проте відеоспостереження на території шкіл все таки не було встановлено. Окрім цього, велика увага комісії приділялась уточненню процедур надання адміністративних послуг», - зазначив Ігор Микитин, голова постійної комісії депутатської діяльності та законності ЛМР.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: guds.gov.ua