Нещодавно депутати Львівської міської ради відвідали раду міста Люблін для проведення Третьої спільної сесії
Новини

У Польщі на спільне засідання зібрались депутати, посадовці місцевого самоврядування і представники бізнесових кіл як Любліна так і Львова. Основним питанням обговорювалась співпраця між Львовом та Любліном, розвиток економічної співпраці між цими містами. Під час спільної сесії львівські депутати ознайомились з досвідом термомодернізації будинків і економічним ефектом від впровадження такої технології.

 
«Мені приємно, що це третя сесія, яка проходить  без зайвої помпи, є конструктивною. У першу чергу акцентувалась увага на зобов’язаннях, які ми взяли на себе під час другої сесії, а саме підготовка проекту до Європейського Союзу щодо створення економічної палати наших міст, Любліна і Львова. Цей проект повинен почати реалізовуватись з 2011 року і його основне завдання – це активізація відносин між представниками міста Львова та Любліна.  
 
Друга частина нашої зустрічі  - зберегти і розширити напрацювання в сфері культури, як наприклад, проект Л2, знайти нові сфери застосування і бізнесу, і співпраці між містами Люблін та Львів, Україною і Польщею. Одним з таких варіантів - це застосування та використання енергозберігаючих технологій, переробки сміття, що є дуже актуальними для всіх великих міст. Але я хотів би ще раз акцентувати, що ефективність співпраці буде тоді, коли ми забезпечимо три основні умови: довіру, партнерство, а також інтерес. Тоді наші міста, і Львів і Люблін будуть не тільки претендувати, а дійсно відігравати роль регіональних лідерів, що принесе вигоду і мешканцям нашого міста», - зазначив Володимир Квурт, секретар Львівської міської ради.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради