Найближчим часом усі парки Львова будуть мати чіткі межі
Новини
Питання парків Львова та їх меж активно розглядає постійна депутатська комісія архітектури містобудування та охорони історичного середовища.
 
«Під час нашої каденції суттєво налагодилась робота встановлення меж парків, - повідомив  Андрій Білоус, секретар постійної комісії архітектури містобудування та охорони історичного середовища. – Бо ми хочемо, щоб усі парки Львова невдовзі мали чітко встановлені межі».
 
«Ми спонукаємо виконавчі органи робити якісно цю роботу, з врахуванням усіх правових реалій щодо користувачів земельних ділянок, власників майна. Ми хочемо затвердити межі, які не викличуть якісь позови та суперечки. Якщо ми не врахуємо ці реалії архітектури, забудови, то потім ця робота не буде потрібною, бо люди почнуть спростовувати їх у судах. Тому ми хочемо затвердити такі межі, які вже не можна буде оспорити,щоб вони були сталі, бо в них будуть враховані усі нюанси. Треба спланувати межі так, щоб зберігались охоронні приписи. Комісія природокористування теж розглядає це питання, але більше з боку охорони навколишнього середовища, а ми, враховуючи різні містобудівельні реалії, вимоги генплану та правову сторону питання – це користувачів. Це досить важливо і ми це знаємо», - розповідає Юрій Батюк, член постійної комісії архітектури містобудування та охорони історичного середовища.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: city.lviv.ua