Голова фракції ГП «Пора» у Львівській міській раді Петро Адамик за скасування плати за паркування у вихідні дні у центральній частині Львова
Новини

Голова фракції ГП «Пора» у Львівській міській раді Петро Адамик під час пленарного засідання, 18 лютого, зачитав заяву у якій ГП «Пора» вимагає скасувати плату за паркування у вихідні дні у центральній частині Львова.

Заяву подаємо повнотекстово:
 
«Львів – культурна столиця України, європейська туристична перлина та один з господарів «Євро-2012». Такі почесні відзнаки – це визнання наших досягнень та водночас висока довіра, яку потрібно щодня підтверджувати реальними справами.
 
Ми декларуємо, що Львів сприяє розвитку туризму, визначаємо туризм ключовим кластером міста, спрямовуємо кошти на міжнародну промоцію та організацію унікальних святкових, розважальних заходів.
 
Проте, з іншої сторони, ми повинні демонструвати таку ж послідовність і в частині створення туристичної доступності і комфорту всередині міста.
 
Зокрема, організація зон паркування, збір коштів за паркування є одним з джерел доходів міського бюджету, видом підприємництва, але, перш за все, це є обмежувальний захід, який спрямований впорядкувати рух транспорту, особливо у центральній частині Львова.
 
Так, дійсно, збір коштів за паркування у будні дні повністю відповідає інтересам міста та суб’єктів господарювання у цій сфері. Але у вихідні дні міська влада повинно створити додаткові сприятливі умови для приваблення гостей та туристів.
 
Сьогодні навіть невеликі кроки влади в сторону покращення умов перебування у місті, можуть принести набагато більші дивіденди у майбутньому.
 
Враховуючи вищевикладене, пропонуємо:
  • скасувати плату за паркування у вихідні дні у центральній частині Львова. 
  • ліквідувати зону паркування та забезпечити вільний доступ на вулицю Шевську та площу Яворського до закінчення реконструкції та ремонту готелю «Леополіс». 
  • дати протокольне доручення департаменту економічної політики підготувати до 1 березня 2010 року проект ухвали міської ради щодо скасування плати за паркування у вихідні дні у центральній частині Львова та подати на розгляд міської ради на наступне пленарне засідання».

Відділ інфомаційної політики секретаріату ради