Громадські вбиральні стануть кращими
Новини
Депутат Львівської міської ради Анатолій Забарило є автором проекту ухвали «Про врегулювання питань громадських вбиралень». Динамічний розвиток у Львові туристичної галузі, проведення великої кількості  масових заходів передбачають  необхідність безперешкодного доступу до туалетів, як для жителів міста, так і для туристів. Крім цього ухвалою пропонується розробити програму розвитку мережі громадських вбиралень та віднайти ділянки для встановлення стаціонарних вбиралень європейського зразка.
 
«Ця ухвала передбачає розгляд двох важливих модулів в питанні громадських вбиралень у м. Львові. Перший модуль – питання історичного невпорядкування громадських вбиралень. Це питання торкається як мешканців міста так і туристів. Воно актуальне ще й у зв’язку з проведення чемпіонату ЄВРО-2012. Задля покращання ситуації з туалетами передбачається встановити модульні та стаціонарні вбиральні. 
Другим важливим модулем є вирішення питання про те, скільки вбиралень потрібно місту з огляду на кількість населення з врахуванням туристів. Варто відкрити доступ до громадських вбиралень через заклади громадського харчування. Зокрема, планується ввести правило, що вбиральнею у закладі громадського харчування матимуть змогу користуватись усі. Якщо це приватні заклади, то користування вбиральнею буде платне, якщо це державний заклад – безкоштовне» - розповідає Анатолій Забарило
 
Якщо такий проект приймуть та будуть виконані визначені ним завдання, тоді буде вирішена одна з важливих проблем в сфері забезпечення належного благоустрою міста, яка також є складовою формування позитивного туристичного іміджу Львова у світі.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради

 

Коментарі 

 
0 #2 Гість 15.02.2010 11:11
Згідний з п. Іваном, вбиральні мають будувати за приватні кошти, а їхнє використання повинно здійснюватись на комерційних засадах.
Цитувати
 
 
0 #1 Гість 14.02.2010 17:30
Цікаво чи буде прозорий конкурс для бажаючих побудувати та використвувати ці вбиральні чи знову побудують за гроші міста а потім як завжди хтось забере в приватні руки??!!
Цитувати