У Львові затвердили правила дотримання тиші у громадських місцях
Новини

На пленарному засіданні депутати ЛМР розглянули ухвалу, що передбачає затвердити правила дотримання тиші у громадських місцях на території м.Львова. Згідно прийнятої ухвали забороняється здійснювати дії, що порушують громадський порядок та санітарні норми рівня допустимого шуму.

До таких дій належить: гучні крики, свист, співи, гра на музичних інструментах, користування звуковідтворювальною апаратурою на захищених об’єктах, використання звуковідтворювальних пристроїв, а також пристроїв для підсилення звуку, у тому числі встановлених на транспортних засобах, об’єктах дрібнороздрібної торгівлі (кіосках, павільйонах, лотках), на відкритих літніх майданчиках закладів ресторанного господарства, що призводить до порушення тиші. До порушення тиші також відносять проведення будівельних, ремонтних та будь-яких інших робіт, що супроводжуються шумом з 21.00 год. до 08.00 год., а у святкові та неробочі дні – цілодобово.
 
Окремим пунктом ухвали стоїть питання проведення феєрверків та інших заходів з використанням піротехнічних виробів на території міста.
 
Загалом ухвала передбачає не допускати на захищених об’єктах та інших місцях громадського користування перевищення рівнів шуму, встановлених санітарними нормами. У денний час – це 40 дБ, у нічний – 30 дБ.
 
«Прийняття цієї ухвали дозволить відстоювати право людей на спокій, на відпочинок, на сон, - розповідає Анатолій Забарило, депутат ЛМР, автор цієї ухвали. – В комплексі це дозволить людям жити спокійніше. Цією ухвалою передбачалось також прийняти демократичний варіант правил по феєрверкам, але депутати проголосували за більш радикальний метод дотримання тиші – заборонити побутові піротехнічні засоби у Львові. Відтепер можна використовувати лише піротехніку спеціального призначення в певний час і лише в п’яти місцях. Загалом, ця ухвала – це крок вперед, тому що треба виписувати правилами те, що ми хочемо врегулювати».

Відділ інформаційної політики секретаріату ради

 

Коментарі 

 
+3 #2 Андрій 03.07.2015 10:48
Шановні депутати! Кожну ніч по пр.Чорновола влаштовуються мотогонки з таким ревом ,як на аеродромі!!! Всі звернення в міліцію залишились без жлдної реакції! Катаються "мажорики"перед батьками яких наша міліція ходить "на задніх лапках"Мужчина який 26 червня зробивши їм "зауваження", був жорстоко побитий!!! Прийдеться робити самосуд, як в старі добрі часи!!!???Якщо не будуть прийняті міри на рівні нашої влади ,так воно і буде!!!!
Цитувати
 
 
+3 #1 Ольга 21.08.2013 12:54
Доброго дня. Що треба робити, щоб сміттєвози перестали забирати сміття о 4...5 годині ранку (Хуторівка 40)? Від цього жахливого різкого шуму прокидаєшся посеред ночі і вже не можеш заснути до ранку. Врешті решт, ми маємо право на спокій у нічний час за законом. Як примусити сміттєвози забирати сміття в денний час?
Цитувати