Депутати ЛМР ухвалили обмежити рух приміських та міжміських автобусних маршрутів
Новини

З метою вдосконалення автобусної маршрутної мережі, належної організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах у м.Львові, запобігання аварійним ситуаціям і порушенням у сфері дорожнього руху на пленарному засіданні розглянули питання «Про додаткові заходи щодо впорядкування перевезень у м. Львові».

Ухвала передбачає обмеження руху по м.Львову приміських та міжміських автобусних маршрутів до найближчих автостанцій та погоджених місць зупинки автобусів на території м.Львова відповідно до напрямків руху.
 
Відтак, для маршрутів Стрийського напрямку обмежено рух до автовокзалу на вул.Стрийській, 109, для маршрутів Жовківського, Буського та Радехівського напрямків – до автостанції на вул.Б.Хмельницького, 225, для маршрутів Городоцького, Яворівського напрямків – до вул.Городоцької, 112 (приміський вокзал), Ддя маршрутів Золочівського напрямку – до вул.Личаківської, 162-182, для маршрутів Бібрського напрямку – до вул.Луганської, 2, для маршрутів Брюховицького напрямку – до вул.Під Дубом, вул.Джерельної.
 
"Депутати дали управлінню транспорту та зв’язку два місяці на опрацювання ухвали і через два місяці будемо чекати на результати роботи. Тобто, фактично тоді почнемо перевіряти виконання ухвали", - розповів Андрій Мисик, депутат ЛМР, розробник даної ухвали.
 
Ухвала також передбачає заборону руху транзитних автобусів через м.Львів, визначивши місцем зупинки для таких маршрутів у м.Львові автовокзал на вул.Стрийській, 109 із заїздом/виїздом за маршрутом вул.Стрийська – кільцева дорога.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: gazeta.lviv.ua

 

Коментарі 

 
0 #1 Гість 02.02.2010 10:28
Цитую Андрiй:
В нормальних, європейських містах стараются обмежити рух в центр міста приватного транспорту, а не громадського.
Складається враження, що депутати ЛМР все роблять, щоб їм було зручно пересуватися
на своїх дорогих авто по центральній частині міста. Для них люди з
довколишніх сіл - другий сорт…

Не знаю чи це Вас заспокоїть пане Андрію, але складається враження, що для них і люди з міста – другий сорт...
Цитувати