Секретар ради Володимир Квурт та депутат ЛМР Петро Соболь зустрілись з представниками програми Interkambio 2010
Новини

Основною метою зустрічі було ознайомитись з цією програмою та посприяти в її реалізації. Interkambio 2010 (міжнародний обмін шкіл) – це програма, яка створена задля глибшого знайомства з культурою Португалії та України у сфері культури, освіти, спорту, гастрономії, інформатики тощо. Вона передбачає ознайомлення з педагогікою та обмін досвідом предметного навчання учнів у цих країнах. В рамках цієї програми відбувається співпраця між Середньою Школою в м. Барселош (Португалія) та Львівською академічною гімназією при Національному університеті «Львівська політехніка» (Україна).

Програму у Львові представляли Фернандо Антоніо дос Сантош Вашконселош Карвалю – керівник проекту Interkambio 2010 Жорж Мануель Фернандес Ваш Салейро – директор середньої школи м. Барселош, вчитель англійської мови та Алмеріндо Жозе Норіню де Олівейра – учитель інформатики.

«Програма представляє так звану середню школу, яка співпрацює з Політехнічним інститутом, в Португалії. Це містечко неподалік від порту, звідти приїхали представники до Львова в нашу Академічну гімназію, яка теж співпрацює з Політехнічним інститутом. В рамках спільного проекту, який може організуватись ще з Голландією і Німеччиною, де учні шкіл, які співпрацюють з ВУЗами матимуть зможу спільно провести і навчання, і відпочинок, і познайомитись з перевагами кожної країни. Проект передбачає, що весною львівські учні разом з голландцями і німцями приїжджають до Португалії, через певний  час вони приїжджають до Німеччини, Голландії і до Львова. Кожен матиме можливість представити свою країну, свої звичаї. Є можливість молоді ближче познайомитись між собою і звернути увагу на навчальний процес, і в подальшому використовувати отриманий досвід і в навчанні, і у вихованні , і зрештою це сприятиме в покращенні комунікації молоді європейських країн між собою. На даному етапі програмі потрібна медійна, організаційна підтримка і сприяння у підготовці програми перебування їх учнів у Львові. Мова йде про екскурсії, роздатковий матеріал тощо», - розповідає Володимир Квурт.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради