Депутат ЛМР пропонує переплачені львів’янами кошти за квартплату зарахувати як авансові платежі
Новини
«Львів’янам необхідно повернути переплачені кошти  за квартплату. Однак гроші треба  шукати аж ніяк не підвищуючи тариф», - заявив керівник фракції партії «Реформи і Порядок» у ЛМР Олег Бас.
 
За словами  обранця, мова йде про перерахунок  квартплати внаслідок скасованого  судом тарифу. Загальна сума компенсації  виконавчими органами наразі не оприлюднюється.  Олег Бас також зазначив, що депутатська комісія інженерного господарства наразі не отримувала жодних документів, пов’язаних із намірами мерії збільшити оплату за житлову площу: «Неприйнятним є варіант підвищення тарифу на квартплату з метою збору коштів на повернення заборгованості. Економічного обґрунтування таких дій наша комісія не бачила».
 
Зарахувати як аванс переплачені львів’янами  кошти пропонує депутат від ПРП  Сергій Смірнов. На переконання депутата, такий шлях вирішення проблеми є  оптимальним. «Займатись шантажем, мовляв, ми вам повернемо ваші гроші за рахунок того, що ви платитимете  більше, не можна. Я переконаний, що зарахувавши львів’янам переплачені гроші як аванс, можна безболісно виконати рішення суду і не вдарити по гаманцям мешканців. Це відповідальність комунальних підприємств, які збирали кошти і виконавчих органів, які ще кілька років тому могли самостійно відмінити своє рішення і прийняти нове. Натомість вони завісили все в судах, а тепер ми з подивом через ЗМІ дізнаємося їх план  віддати кошти мешканцям за рахунок самих мешканців через збільшені тарифи», - наголосив Сергій Смірнов.  
 
Нагадаємо, нещодавно  суд скасував рішення виконкому  кінця 2005 року, яким підвищувалася квартплата для населення. Щоб знайти кошти  для повернення львів’янам переплачених коштів, у мерії заявивли про необхідність формування нового тарифу за квартплату. За словами директора департаменту ЖКГ Юрія Гольця, зрости він може як на 30%, так і на 100%.

Фото: homeweek.ru