Цього року замінять тепломагістраль на Сихові
Новини
«У відповідь на наше звернення щодо необхідності заміни магістрального трубопроводу на вулиці Кавалерідзе, львівські тепловики спільно з з управлінням інженерного господарства учора надали попередні документи на депутатські комісії, - повідомив депутат ЛМР від фракції партії «Реформи і Порядок» Сергій Смірнов.
 
За словами  депутата, потреба в заміні труби назріла давно. Так, лише цього року через прориви без тепла опинялися майже вісімдесят будинків Сихова.    
 
Підтвердив надходження  звернення і член інженерної комісії  міської ради Олег Бас. «В листі йдеться  про 6 млн. грн. Є прохання, аби наша комісія погодила виділення цих  коштів. Роботи це потрібно, не зволікаючи. Більше того, ми домагаємося заміни тепломагістралі ще з літа, коли виїжджали на Кавалерідзе і мали змогу на власні очі побачити в якому стані труби», - зазначив Олег Бас. - Переконаний, що кошти виділити просто необхідно - адже виїзд і «латання» одного прориву на Кавалерідзе коштувала місту близько 80 тисяч гривень. І так кожного разу».  За словами Олега Баса, на комісію ще мають надати проектно-кошторисну документацію, на основі якої і будуть здійснюватись роботи та фінансування. «Комісія хоче заслухати керівника «Львівтеплоенерго» Ігоря Іваніва, адже такі питання не можна вирішувати, керуючись тільки листами. Він мав би  власне представити і документацію і пояснити які саме роботи і на які суми необхідно робити», - наголосив Олег Бас.

Фото: www.kyivenergo.ua