«У Львові запустили сценарій зриву президентських виборів» - Артем Хмиз
Новини
«Погрози  щодо відключення Львова від електропостачання  за три дні до виборів – це свідома спроба зірвати вибори у  Львові. Хтось дав таку команду  і процес запустили. Нам відомо, що подібні акції заплановано також в Тернополі та Івано-Франківську», - заявив депутат Львівської міської ради, лідер львівської «Пори» Артем Хмиз.
 
«Громаду  міста Львова хочуть зробити заручниками  виборчих провокацій. Адже гроші, які  наші комунальні підприємства заборгували  «Обленерго» не проплачуються з вини Держказначейства. Уявіть собі, як будуть проходити вибори в неділю, якщо три дні перед тим в місті не їздитиме транспорт, не буде води, а по вечорах місто не освітлюватиметься. Це чиясь брудна і небезпечна гра. Якщо до цього дійде, «Пора» готова до радикальних дій щодо «Обленерго».
 
Раніше, представники «Львівводоканалу», «Львівелектротрансу» та «Львівсвітла» повідомили, що отримали попередження від «Львівобленерго» про відімкнення з завтрашнього дня електропостачання цих підприємств через заборгованості. При цьому, заборгованості виникли через непроплату держказначейством грошей по пільгах та субсидіях.

Фото: helsinki.org.ua