«З виконанням бюджету розвитку ситуація дуже невтішна» - Андрій Стецьків, голова бюджетної комісії ЛМР
Новини

Бюджет розвитку цьогоріч недовиконано на 140 млн. грн. За словами голови бюджетної комісії Андрія Стецьківа, найпровальнішою частиною наповнення спецфонду є продаж землі.

«З виконанням бюджету розвитку ситуація дуже невтішна. Із запланованих близько 240 млн. грн. власних  доходів, ми станом на 20 грудня отримали лише 100 млн. грн. Відтак, невиконання становить близько 140 млн. грн. Найгірше виглядає картина із продажем міської землі – якщо ми планували доходів 90 млн. грн., то надійшло близько  9 млн. грн. Це найбільш провальна частина наповнення бюджет розвитку», - наголосив Андрій Стецьків.

Депутат наголосив, що процедура продажу землі є дуже тривалою. Однак, окрім бюрократичного затягування, таке недовиконання пов’язане і з недоліками у роботі профільних управлінь.

«В нас цього року були випадки, коли на аукціони  виставлялись земельні ділянки по три-чотири рази, однак вони так і не продавались. Значить треба було або здешевлювати ціну, або роздрібнювати ділянку, або ж проводити аукціон і здавати ці ділянки в оренду. В той же час у нас за цей рік не проведено жодного аукціону з оренди землі, більше того, жоден такий аукціон навіть підготовлений не був»! – резюмував депутат.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради