Олег Бас, керівник фракції ПРП, про ситуацію з ЛМКП «Львівтеплоенерго»
Новини
Створена  в четвер комісія, покликана врегулювати проблемні питання на ЛМКП «Львівтеплоенерго», перше своє засідання проведе цього тижня, оскільки станом на сьогодні сама ухвала про створення комісії як така не підписана. Про це повідомив член комісії, керівник фракції ПРП у ЛМР Олег Бас.
«Я був переконаний, що засідання комісії відбудеться вже сьогодні, оскільки питання конфлікту на «Львівтеплоенерго» дуже актуальне. Однак, як з’ясувалось, ухвала про створення комісії як така, не підписана. Тому, гадаю, наше перше засідання відбудеться на протягом цього тижня. Буде обговорено цілі, котрі комісія ставить перед собою, заслухано посадові особи, які відповідальні за ситуацію, яка склалась на цьому підприємстві. З моєї ініціативи, в ухвалі про створення комісії прописано, що через місяць вона має прозвітуватись перед радою. Я настоював на цьому, аби проблема на «Львівтеплоенерго» не канула в Лету. Гадаю, до 28 січня, коли відбудеться чергове засідання сесії ЛМР, ми матимемо висновки роботи комісії», - прогнозує Олег Бас.
 
На переконання  депутата, зараз керівництву «Львівтеплоенерго» треба припинити репресивні дії, натомість самому колективу відмовитись від шантажу припинити подачу гарячої води у помешкання львів’ян.
 
«Ситуація, яка склалася на «Львівтеплоенерго» є критичною. На моє переконання, зараз протидіючим сторонам треба вгамувати емоції і задуматись над тим, як врегулювати цей конфлікт. Керівництву слід припинити репресивні дії, визначити цілі, які актуальні на найближчий період. Тим часом, трудовому колективу необхідно припинити шантажувати Львів своїми погрозами відключити гарячу воду львів’янам», - зазначив Олег Бас.