Звернення щодо ситуації на ЛКП «Львівтеплоенерго»
Новини

Сьогодні  на сесії Львівської міської ради було оприлюднено звернення  фракції «ПОРА» У  Львівській міській  раді щодо ситуації довкола  ЛКП «Львівтеплоенерго».

Подаємо текст звернення:

«Останнім часом у Львові спостерігаються спроби ряду політичних сил спровокувати конфлікти на стратегічних теплопостачальних підприємствах Львова, зокрема на ЛКП «Львівтеплоенерго». Мета таких провокацій очевидна – на час виборчої кампанії засвітитись в ролі «рятівників трударів» та очолити спровоковані протести.

Ми виступаємо за те, аби будь  – які реформи на комунальних  підприємствах проводились виключно  в рамках чинного законодавства  та не на шкоду інтересам  самих підприємств і їх трудових  колективів.
 
Одночасно, висловлюємо категоричний протест  проти спроб окремих політиків  роздмухати виробничі питання підприємств  та спровокувати працівників до дій, що здатні поставити під загрозу  життєдіяльність міста.
 
Звертаємось до працівників ЛКП «Львівтеплоенерго» а також інших комунальних підприємств Львова не піддаватись на спроби використати їх в політичних, передвиборчих іграх», - йдеться у зверненні.