Конкурс з надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень на 2010 рік
Новини

Для громадських та інших неприбуткових організацій, які виконують суспільно значимі для міста функції конкурс за Програмою надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень на 2010 рік. Такі умови для них створені шляхом забезпечення можливості користування ними приміщеннями, що перебувають у власності територіальної громади м. Львова відповідно до їх статутної діяльності.

Є кілька пунктів, що наголошують на завданнях Програми. Вона повинна сприяти громадським ініціативам та активній діяльності громадських організацій. Крім того розширення їх участі у формуванні та реалізації соціально-економічної та культурної політики на муніципальному рівні. Передбачена також і активізація співпраці з громадськими організаціями виконавчих органів міської ради відповідно до своїх повноважень.
 
 «Конкурс поширюється на громадські організації, які орендують приміщення у міської ради. Якщо громадська організація активно працювала протягом 2009 року та здійснювала соціально важливі заходи, то вона може сподіватись на отримання допомоги від міської ради у розмірі від 5 до 100 % від розміру орендної плати за приміщення. Конкурс продиться щорічно з 2007 року. Як показує досвід набільший розімір фінансової допомоги отримують організації, які працюють у соціальній сфері, наприклад надають допомогу малозабезпеченим та людям з особливими потребами», - розповідає Юрій Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства.

Інформація про конкурс:

Управління «Секретаріат ради» оголошує про початок прийому документів на участь у конкурсі з надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень на 2010 рік. Останній термін подання документів – 22 січня 2010 року, о 18.00.Деталі конкурсу на сайті Львівської міської ради за адресою: www.city-adm.lviv.ua За додатковою інформацією просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради», за адресою: пл. Ринок, 1, каб. 539, тел. 297-57-63, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: dp.ric.ua