Триває другий етап конкурсу на будівництво пам’ятника Богдану-Ігореві Антоничу
Новини

Про це повідомив Віктор Москалюк, голова постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. 

Цей конкурс розпочався весною цього року, і відбіркові роботи першого етапу були виставлені у галереї «Гердан». Роботи, що були відібрані для другого етапу, виставлялись у Львівському Палаці Мистецтв.
«Кожен член журі, - розповідає Віктор Москалюк. – голосував під час першого етапу за три найкращі на його думку роботи. Під час другого етапу, так само вибираються три кращі проекти. Таким чином у фінал проходять роботи, що набрали найбільшу кількість голосів і з них вже вибирають найкращу. Проекти розроблені львівськими скульпторами і всі з абсолютно різним підходом. З різною концепцією, з різних матеріалів. Є роботи з каменю, є з бронзи, є роботи символічні, а є такі, де зображена постать Антонича».
 
Встановити пам’ятник планують у підніжжі Святоюрської гори, що на вул. Городоцькій.
 
«Богдан-Ігор Антонич помер у 28 років, ще зовсім молодим. Але за своє коротке життя він встиг стати найбільш вираженим поетом 20-го століття. Ця постать для України – це незбагненне культурне явище, яке потребує вшанування» - каже Віктор Москалюк.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради