Відбулось навчання для громадських організацій щодо правильного написання проектів для конкурсу соціально-культурних проектів
Новини

Вчора, 8 грудня, в рамках конкурсу соціально-культурних проектів відбулось навчання для представників громадських організацій по коректному написанню та оформленню проектів, що подаватимуться на конкурс. На захід зареєструвалось більше 50 громадських організацій.

Навчання проводилось відділом громадських партнерств Управління "Секретаріат ради" та мало на меті покращення якості проектних пропозицій, та поглиблення співпраці з громадськими організаціями.

Навчання розпочалось з вітального слова Олексія Побурко, директора департаменту гуманітарної політики, який зазначив важливість цього конкурсу для львівської громади та Львівської міської ради зокрема. Учасники мали змогу ознайомитись із загальною інформацією про конкурс, його мету, умови, межі фінансування тощо. Окремо зупинились на питанні щодо звітування громадськими організаціями за підсумки реалізації проекту та на програмі надання фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проектів. Наголосили також на вимогах до аплікаційної форми, що є дуже важливим тому, що це забезпечує кращий діалог між конкурсною комісією та громадською організацією.

За словами Юрія Лукашевського, керівника відділу громадського партнерства, "приємно, що такі зустрічі стали доброю традицією Львівської міської ради. Щороку збільшується кількість громадських організацій, кількість зацікавлених людей, які беруть участь у конкурсі, і ми щоразу бачимо все більше нових обличь. Одним з питань, що ставились на цій зустрічі, було питання про терміни опублікування результатів конкурсу і де саме з ними можна буде ознайомитись. Ще раз наголошую, що результати конкурсу і аплікаційні форми переможців будуть опубліковані разом з рейтинговою оцінкою кожного учасника у лютому 2010 року на сайтах Львівської міської ради"

Нагадаємо, що проекти на конкурс соціально-культурних проектів на 2010 рік приймаються до 18.00 год. 17.12.2009 р.
За детальною інформацією можна звертатись у відділ громадського партнерства Управління "Секретаріат ради" (пл. Ринок,1, каб. № 539, тел.: 297-57-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Відділ інформаційної політики секретаріату ради