Депутат Львівської міської ради Микола Сварник подав приклад піклування про людей, які цього потребують
Новини

Піклування про людей, котрі цього потребують є дуже важливим. Такий приклад подав депутат Львівської міської ради Микола Сварник. Він допоміг вирішити проблему Петрунелі Опенишевій, інваліду ІІІ групи (нечуюча).

Пані Петрунеля проживає на останньому поверсі дев’ятиповерхового будинку. Вже багато років дах над її квартирою знаходився у жахливому стані, дощові води постійно заливали горище та відповідно квартиру жінки.
 
Жінка зауважила, що її численні прохання до ЛКП «Дім» практичного результату, на жаль, не дали. Тоді вона звернулась до депутата п. Миколи  Сварника, який допоміг зрушити справу із «мертвої точки».
 
«В рахунок квартирної плати, моя сім’я власним коштом зробила ремонт покрівлі даху і може проживати в нормальних умовах. Я, інвалід, мені важко спілкуватись із чуючими людьми, тому цим листом хочу щиро подякувати за людяність, розуміння п. Миколі. Бажаємо йому міцного здоров’я та Божого Благословення», - написала у своєму зверненні пані Петрунеля.
 
«Я намагаюсь допомогти людям, які звертаються до мене з важливими питаннями. А ситуація пані Петрунелі особливо зачепила мене, тому що ця людина дійсно хвора і не може сама дати собі ради», - коментує депутат. 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради