Розпочалась підготовка «Календарного плану на 2010 рік» програм і заходів з питань фізичної культури
Новини

Про це повідомили депутати постійної депутатської комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення. В рамках цієї підготовки спортивні громадські організації можуть подавати свої заявки, програми та відповідні проекти на 2010 рік. Насамперед, проекти мають бути спрямовані на масове залучення до занять спортом мешканців м. Львова, на вдосконалення спортивної майстерності, на проведення навчально-тренувальних зборів, що мають на меті оздоровлення для спортсменів, зокрема переможців дитячо-юнацьких міських змагань.

Також, пріоритетним напрямком буде підтримка заходів, спрямованих на популяризацію та підготовку у м. Львові «Євро-2012».
 
«Такі спортивно-оздоровчі програми є дуже важливими для Львівської громади, – розповідає Валерій Веремчук, депутат ЛМР, секретар постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення. – Пріоритетом виступає те, що мешканці міста Львова будуть активно долучатись до занять спортом. Сподіваюсь, що члени громадських організацій, що подаватимуть проекти, залучатимуть якомога більше учасників, а не тільки членів громадських організацій. Тому, що варто зосереджуватись не на внутрішній роботі, а на популяризації спорту загалом. Якщо дітям нав’язувати заняття спортом, то вони навряд будуть ним займатись, тому необхідно спрямовувати молоду енергію у правильне русло, підказувати їм шлях. Таким чином ми зможемо зменшити вплив негативних явищ, такі як тютюнокуріння та споживання алкогольних напоїв, на молодь. Варто зробити акцент на тому, що куріння у наш час – це критерій слабкості, а не дорослості».
 
Програми та проекти на 2010 рік приймаються в управління молоді, сім’ї та спорту до 22.12.2009 року у 519 каб. Контактний телефон 297-59-17, 272-75-24

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: img-fotki.yandex.ru