Депутат ЛМР Валерій Веремчук є претендентом на перемогу в конкурсі молодіжних лідерів у номінації «Молодий депутат місцевої ради»
Новини
Вже більше місяця триває Всеукраїнський «Молодіжний рейтинг року 2009», організований Всеукраїнською студентською радою при Міністерстві освіти та науки України (ВСР) та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ). 
 
Проект «Молодіжний рейтинг року» є індикатором вподобань молоді України у 9 молодіжних напрямах: лідерство, студентське самоврядування, активна діяльність, молодіжна організація, молодіжна припартійна організація, молодий депутат, тренерська діяльність, волонтерська діяльність та засоби масової інформації. 
 
Серед великої кількості претендентів було обрано декілька представників кожної з номінацій, які отримали найбільшу підтримку під час голосування студентів.
 
Таким чином у номінації «Молодий депутат місцевої ради» на перемогу претендує депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук. До свого номінування Валерій Веремчук ставиться по-філософськи і відзначає, що "ця номінація - це відзнака роботи команди: помічників, молодих рухівців та інших людей, які допомагали, надихали та активно працювали на користь громади, особливо у сфері облаштування дитячих та спортивних майданчиків". 
 
"Приємно, що на державному рівні бачать та відзначають роботу депутатів міських рад, а також орієнтуються на такі міста як Львів. На мою думку, участь у "Молодіжному рейтингу" є доказом того, що у Львівській міській раді є ефективні команди з передовими ідеями. Можу сказати, що особливою школою життя для мене стало спілкування з колегами у Львівській міській раді, в яких можна багато вчитись та переймати досвід. Я впевнений, що сьогодні молоде покоління має переймати ті найкращі традиції, якими багатий Львів" - розповідає Валерій Веремчук.
 
Серед переможців за кількістю номінацій лідирують «Спілка ініціативної молоді» та ВГО «Молодий Народний Рух», представлені в напрямках «Лідерство», «Молодіжна організація», «Молодіжна припартійна організація», «Волонтерська діяльність» та «Молодий депутат року».
 
Під час урочистої церемонії нагородження, що відбудеться 2 грудня у клубі «Disco Radio Hall», у присутності лідерів молодіжного руху зі всієї України буде визначено переможців у кожній з номінацій.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради