Конкурс програм і заходів з питань дітей, молоді, жінок та сім’ї
Новини

Як повідомив Юрій Кардашевський, голова постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення, із сьогоднішнього дня розпочинається конкурс програм і заходів з питань дітей, молоді, жінок, сім’ї, який проводить управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

 Цей конкурс має на меті ефективніше розв’язання соціальних проблем дітей та молоді. Пріоритетними напрямками у конкурсі цього року стали підтримка національно-патріотичне та духовне виховання молоді, оздоровлення та відпочинок дітей та запобігання впливу негативних явищ на молодіжне середовище. Також в рамках конкурсу планується підтримати проекти, що спрямовані на підтримку творчої та обдарованої молоді, забезпечення зайнятості молоді, підтримка молодіжного підприємництва, протидія торгівлі людьми.

Окрему увагу приділятимуть соціальній підтримці молодих сімей, сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та проекти, що спрямовані на попередження насильства в сім’ї.
 
Як повідомляють депутати постійної комісії, для організацій, які вже фінансувались минулого року, фінансова підтримка буде базуватись на основі проведених проектів цією організацією, а саме на якості проведених заходів, вчасної фінансової звітності тощо. Що ж до фінансової підтримки організацій, які вперше подаватимуть свої проекти, то вона надаватиметься у розмірі, не більше 5000 грн.
 
Заявки, програми та проекти на 2010 рік приймаються в управлінні молоді, сім’ї та спорту до 22.12.2009 року у 519 кабінеті. Контактний телефон – 297-59-17.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: zakarpattya.net.ua