8 грудня відбудеться навчання в рамках конкурсу соціально-культурних проектів
Новини

Нагадуємо про те, що 17 листопада стартував конкурс соціально-культурних проектів. Ця щорічна ініціатива Львівської міської ради проводиться вже четвертий рік та викликає жвавий інтерес серед львівської громади. За ці чотири роки було розглянула 453 проекти, з яких підтримали 156 ініціатив.

Цього року  комісія з розгляду соціально-культурних  проектів має намір підтримати  в основному соціальні ініціативи, а розважальні проекти залишити для реалізації бізнесовим структурам. «Звертаємо увагу на більш соціальні, культурні та громадські проекти. Треба відходити від розважальних ініціатив, бо їх можна реалізувати за допомогою бізнесу», – розповідає Любомир Зубач, начальник Управління «Секретаріат ради».
 
У рамках конкурсу соціально-культурних проектів 8 грудня Львівська міська рада організовує навчання щодо правильного написання та оформлення проектів. Навчання відбудеться з метою покращення якості конкурсу в цілому, та з метою поглиблення співпраці з громадськими організаціями. За додатковою інформацією щодо участі у навчаннях можна звертатись до Юрія Лукашевського, начальника відділу громадських партнерств, за телефоном 297 57 63.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради