Відкрився перший критий скейт-парк у Львові
Новини

Минулого тижня  відбулось відкриття першого у Львові критого скейт-парку. Цю ініціативу  підтримали депутати постійної депутатської комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення. Зокрема,  допомогли надати місце для єдиного у Львові критого скейт-майданчику в міському ландшафтному парку «Знесіння».

«Обладнанням цього закритого скейт-парку займалася громадська організація «Спортивний клуб «Екстрим», – повідомила Лілія Габрієль-Ткачук , голова правління цієї організації. – Подія  перевершила найсміливіші сподівання. Зібралось близько п'ятдесяти приїжджих дітей з усього регіону, в тому числі і з Києва. Спонсор велосипедистів, директор київського веломагазину "Velo jem" сказав, що Київ поки що тільки мріє про свій закритий скейт-парк». 
 
У жовтні цього року схожий скейт-парк відкрили у Дніпропетровську. Проте у Львові ця ініціатива є соціальним проектом, що має на меті урізноманітнити дозвілля львівської молоді та пропагувати здоровий спосіб життя.
 
«В основу реалізації проекту було покладено 50 000 гривень, які виграв Андрій Ткачук, тоді ще учень Львівської лінгвістичної гімназії, а тепер вже студент першого курсу факультету іноземних мов ЛНУ ім. Івана Франка. Саме на ці кошти, які надала компанія "Нестле" в рамках проекту "Ідея Х", – розповідає Лілія Габрієль-Ткачук , –   ми виготовили частину фігур. Також вважаю суттєвою допомогу,  надану   Львівською міською радою що дозволило нам обладнати наш скейт-парк у такому мальовничому місці».
 
З підготовки та ремонту приміщень особисто допоміг депутат ЛМР Анатолій Забарило. «Спочатку до мене звернувся ініціатор проекту, – розповідає Анатолій Забарило. – за консультацією, яким чином цю ідею краще втілити у життя. Звісно, в процесі роботи почали виникати різного роду проблеми та перешкоди, що стосуються ремонтних робіт. А у мене є звичка – якщо я допомагаю комусь, то хочу бачити і результат. Також я вирішив підтримати цю ініціативу ще й тому, що місту потрібно побільше майданчиків такого плану. Місто останнім часом добре працює в напрямку встановлення та реставрації спортивних майданчиків, але варто було б ще відновити баскетбольні, волейбольні майданчики. Силою дітей не заставиш займатись спортом. Їх треба зацікавити, тобто піти їм на зустріч, почути їхні інтереси та захоплення. Пам’ятаю, у дитинстві велосипед – це була основна наша форма розваг. Спочатку у мене був велосипед «Україна», згодом вже спортивні. Тому я вирішив підтримати ідею з критим скейт-парком. Якщо молодь хоче займатись спортом, то варто їм у цьому допомагати».

Відділ інформаційної політики секретаріату ради