Ситуація з Брюховицькими лісами вже майже завершена
Новини

Як повідомила депутат Львівської міської ради, голова комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Віра Лясковська, ситуація з Брюховицькими лісами вже майже остаточно завершена. Ця справа, де йшлось про незаконну забудову 328 гектарів рекреаційної зони поблизу Брюхович, тягнулась протягом 5 років. 

«Я так думаю, – розповідає Віра Лясковська. – що справа вже закінчена повністю, хоч правда ще є Мукачевські суди, які залишилися.  Але так як я розумію, хоч я не юрист, у нас вже є рішення Верховного суду, і тричі адміністративного суду, і тричі наших судів львівських». Саме тому Віра Лясковська запевняє, що «судячи з усіх обставин, з усіх документів, немає перспективи у "мукачівських" судах».
 
За період, поки тягнулись судові розгляди, рекреаційну зону вже встигли здати в суборенду. «Там вже самовільно вибудуваний будинок пана Косенко, – коментує Віра Лясковська. –  який вже продає його за триста тисяч, там вже є і колишнього начальника штабу Західного оперативного командування і ще одного такого ж лихваря, як і вони – збудовано три будинки. Тим не менше, жодного вони права, оці суборендарі, не мають для того, щоб можна було зараз продовжувати судові процеси»

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: day.kiev.ua/img/148401/166-4-1.jpg