Фракція ГП «Пора» у Львівській міській раді занепокоєна ситуацією, що склалась у Верховній раді України
Новини

З таким зверненням під час сесії ЛМР, 21 жовтня, виступив голова фракції Петро Адамик.

«Робота Верховної ради України дестабілізує політичну та соціально-економічну ситуацію в країні. Пленарне засідання 20 жовтня 2009 року ВРУ стало апогеєм. Народні обранці фактично так і не проголосували за зняття депутатської недоторканості», - йдеться у заяві. Крім того, за словами депутата, було прийнято проект закону за яким на кілька місяців відтерміновується ухвалення рішення щодо зняття депутатської недоторканості.

Ще одним важливим зауваженням було те, що ВРУ ухвалила рішення відповідно до якого зберігається закрита система виборів. Ігнорується звернення практично усіх місцевих рад України про необхідність виборів депутатів місцевих рад за мажоритарними або відкритими партійними списками.
 
Петро Адамик зауважив, що найбрутальнішим на засіданні став розгляд питання щодо розбещення неповнолітніх. «Пора» вважає, що таке обговорення використовується, як антипіар всіма політичними силами в бік одне-одного. «Вважаємо за неприпустиме використовування «чорних» політ технологій, де об’єктом є найсвятіше, що є у нашому житті – діти», - підкреслив депутат.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради