Оплата за роботу нового консультанта з будівництва євростадіону - німецької компанії «Арена.Ком» не повинна вплинути на загальну вартість спорудження футбольної арени
Новини

Про це заявив депутат ЛМР, член  робочої групи з контролю та пошуку інвестора до «Євро-2012» Сергій Бащук.

 «Проектування коштує до 5% від вартості спорудження самого об’єкту. І вона не повинна зростати через те, що спочатку проектом займалась одна компанія, потім – інша. Бо якщо йти таким шляхом, то в сукупності можемо вийти з 5% на 20%. Нас же цікавить, аби ми вписались у цих 5% як є згідно стандартів і ми цього вимагатимемо. Текст угоди із компанією «Арена. Ком» на засідання робочої групи не надходив. Думаю, незабаром ми його побачимо, тоді й знатимемо реальні цифри», - зазначив Сергій Бащук.

За словами депутата, «Арена.Ком» допоможе будівельникам адаптувати проект стадіону до вимог УЄФА. Нагадаємо, зараз у євро комісарів є зауваження щодо стандартів футбольної арени. 

«Підписання угоди із німецькою компанією «Арена.Ком» мотивоване тим, що коли «Азовінтекс» робив робочі креслення, була допущена помилка. Однак я би назвав її об’єктивною, адже будівельники відштовхувались від ГОСТ, котрі не збігаються зі стандартами УЄФА. Зокрема, йдеться про нахил, під яким будують трибуни. Щоби адаптувати проект і звернулись за допомогою до «Арена.Ком», - пояснив Сергій Бащук.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради