Чи залишаться у Львові туристичні кінні карети?
Новини

Нещодавно голова фракції  БЮТ у міській раді Юрій Гудима порушив проблему стану благоустрою нашого міста, зокрема  вчасного прибиранню доріг після проїзду туристичних кінних карет.  Це питання і справді варто було підняти, оскільки власники карет останнім часом не виконують  усі пункти дозвільної угоди. 

За словами Ірини Маруняк, голови Галицької районної адміністрації, таким видом діяльності у Львові мають дозвіл займатись лише два приватних підприємці. І у заключеному з ними договорі зазначається, що вони мають право здійснювати діяльність при умові, якщо не порушують жодних санітарних норм та якщо пропоновані ними послуги є комфортними для мешканців Львова. У разі невиконання цих умов, приватному підприємцю буде надано зауваження. Якщо не будуть вжиті заходи  з покращення якості надання послуг,  ставитиметься питання про анулювання дозволу на утримання туристичних кінних карет.

Як повідомила Ірина Маруняк, власники карет вже попередженні про недотримання санітарних умов. Вони обіцяли  якнайшвидше виправити цю ситуацію.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради