У Львові розпочнеться профілактика кризових явищ серед юнацтва
Новини

Управління освіти департаменту гуманітарної політики звернулось до постійної депутатської комісії медицини, освіти, науки і соціального захисту Львівської міської ради з проханням включити до порядку денного питання щодо співпраці Громадського просвітницького благодійного фонду «Міжнародне партнерство» з управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Основним напрямком співпраці передбачається профілактика кризових явищ серед учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова.

В рамках міжгалузевої комплексної програми «Здоров’я нації» на 2002-2011 роки Громадський просвітницький благодійний фонд «Міжнародне партнерство» пропонує провести ряд семінарів з використанням відео та інших наочних матеріалів для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв м. Львова. Також в рамках даної ініціативи будуть проведені роз’яснювальні роботи  серед педагогічних колективів загальноосвітніх шкіл, серед яких класні керівники, викладачі, заступники директорів з виховної роботи, організатори виховної роботи, практикуючі психологи і соціальні працівники. В подальшому ця референтна група буде отримувати на постійній основі методичні матеріали.

Теми, що будуть висвітлені для учнів, відносяться до категорії «вічних». Серед цих семінарів будуть підніматись наступні теми для обговорення: профілактика алкоголізму, куріння, наркоманії та ВІЛ/СНІД, характер та проблема вибору. Для вчителів будуть підніматись більш соціальні та педагогічні теми, такі як мистецтво спілкування, успішна презентація, розв’язання конфліктів тощо.
 
Голова постійної комісії медицини, освіти, науки і соціального захисту Володимир Оверко зауважив, що ініціатива загалом корисна, проте програма лекцій потребує ще додаткового погодження з інститутом міської педагогічної освіти.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради