Перші міжнародні дні промоцій та співпраці Ряшівського повіту
Новини

«Перші міжнародні дні промоцій та співпраці Ряшівського повіту» - це перша спроба міст Карпатського Єврорегіону налагодити співпрацю, в основному у сфері туризму. І Львів на фоні інших міст виглядав пристойно, ми відчули себе у європейській спільноті. Про наше місто були буклети і не лише туристичного харектеру, а й, до прикладу, про ринок «Шувар». Хочу підкреслити, що захід пройшов без помпезності, проте дуже конструктивно та по-діловому», - розповіла Мирослава Бичишин.

Депутати ЛМР від фракції БЮТ Мирослава Бичишин, Оксана Вітик та від фракції «Наша Україна» Тарас Когут відвідали «Перші міжнародні дні промоцій та співпраці Ряшівського повіту», що відбулись 26 вересня 2009 року у польському місті Ряшів.

Під час проведення цього заходу відбулась офіційна зустріч делегацій від місцевих рад. Основною темою обговорення на зустрічі було представлення перспективних міжнародних проектів у рамках Карпатського Єврорегіону. Зокрема, перспективи реалізації транскордонних проектів Карпатського Єврорегіону з можливістю залучення ресурсів Європейського союзу та країн учасниць. Також обговорено проекти будівництва нового аеропорту у Львові, залізничного шляху західноєвропейського технічного стандарту від кордону з Польщею до Львова, будівництва інфраструктурних об’єктів до проведення міжнародного чемпіонату з футболу та інше. У зустрічі взяли участь кілька офіційних делегацій з Угорщини, Словаччини та України (зокрема, зі Львова і Закарпаття). 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради