Ділянка для лучників
Новини

25 вересня спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Електрон» зі стрільби з лука звернулась до профільної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення Львівської міської ради щодо вирішення питання про надання земельної ділянки в постійне користування для обслуговування будівлі корпусу №15. Мова йде про земельну ділянку, що знаходиться на вул. Грабовського, 11 у м. Львові, де безпосередньо розташована школа.

Ця земельна ділянка ще з 1973 року обладнана під лучне поле, що використовується СДЮШОР «Електрон» для проведення навчально-тренувальних занять, а також для міжнародних, Всеукраїнських та обласних змагань зі стрільби з лука.
 
СДЮШОР «Електрон» вважається однією з найкращих шкіл на Львівщині та в Україні. Вона має свою історію, а також висококваліфікований тренерсько-навчальний склад, серед якого є шість тренерів-викладачів, які мають звання «Заслужений тренер України».
 
Спортивна школа відома й тим, що підготувала ряд спортсменів – членів збірних команд України, які неодноразово ставали переможцями чемпіонатів світу та Європи. Серед них – учасники Олімпійських ігор: Сергій Антонов – у 2000 році, Катерина Палеха – у 2004 році та Маркіян Івашко – у 2008 році. Крім цього, в школі тренуються талановиті молоді спортсмени, які входять до молодіжної збірної команди України і неодноразово виборювали медалі різного ґатунку на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
 
Клопотання СДЮШОР «Електрон» було підтримане та зараз знаходиться на розгляді профільної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення Львівської міської ради.