Прокурор Львова заявив про відкриття двох кримінальних проваджень щодо злочинів, вчинених у Ніч Гніву
Новини

Депутати Львівської міської ради заслухали інформацію прокурора Львова Андрія Гнатіва про стан законності та безпеки на території м. Львова та результати роботи органів прокуратори міста впродовж 2014 року.

Зі слів прокурора, впродовж минулого року зросла кількість крадіжок  транспортних засобів, грабежів, випадків шахрайства, вимагань та інтернет-афер. Разом з тим, зменшилась кількість квартирних та кишенькових крадіжок, незаконного обігу наркотиків та вбивств.

«Прокуратурою проводяться перевірки в сфері оплати праці, зокрема, розпочато 8 кримінальних проваджень та завдяки діям органів прокуратури сплачено майже півтора мільйона гривень заробітної плати. Особлива увага зосереджувалась на захисті комунальної власності. Зокрема, до суду скеровано 9 кримінальних проваджень, у  власність міста повернуто 3 об’єкти комунального майна загальною площею майже 1 тисяча кв.м.», - повідомив прокурор міста.

Секретар ЛМР Василь Павлюк звернувся до Андрія Гнатіва із пропозицією у зв’язку із погіршенням кримінальної ситуації запровадити режим суворого контролю на автошляхах та ретельнішого патрулювання вулиць міста.

У свою чергу, прокурор Львова, повідомив, що на даний час спостерігається брак кадрів , в тому числі, через участь міліційних загонів у зоні АТО і запропонував залучати до патрулювання вулиць членів громадських організацій.

На запитання депутата Яромира Самагальського, на якій стадії розслідування «Ночі гніву», прокурор повідомив, що у цій справі відкрито два кримінальні  провадження-  за фактом захоплення та викрадення майна з 11 адміністративних приміщень у Ніч Гніву та за фактом викрадення зброї з території підрозділу «Беркут».

«За однією з версій - це була спровокована акція. Є певні напрацювання, але результату ще немає. Але воно на контролі, робимо все можливе. Щодо другого провадження, товоно також розслідується. Проблема в тому, що два дні до місця події не могли приступити правоохоронці. позаяк воно було під контролем громадськості… Це питання також на контролі», – зауважив Андрій Гнатів

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до прокурора міста з проханням взяти під контроль справу щодо незаконного будіництва на вулиці Личаківській, 259. Він поінформував депутатів, що забудовнику на Личаківській, 259 вже вручено припис про знесення незаконної забудови.

У відповідь Андрій Гнатів зазначив, що захист комунальної власністі є пріоритетним напрямком роботи прокуратури і відкрито уже 32 кримінальних провадження, які стосуються незаконного будівництва. Проте проблема в тому, що кримінальні провадження обтяжені рішеннями судів, які перебувають на різних стадіях розгляду справ.