У порядку денному сесії затвердження бюджету розвитку міста та низки міських програм
Новини

У порядку денному 20-ї сесії Львівської міської ради, яка відбудеться 26 лютого, на розгляд депутатів винесено 136 питань.

Насамперед міські обранці заслухають інформацію прокурора міста Львова Андрія Гнатіва про стан законності і безпеки на території Львова та результати роботи органів прокуратури міста упродовж 2014 року.

Як повідомив начальник управління «Секретаріат ради» Любомир Зубач, у порядку денному передбачено кілька бюджетних питань. Зокрема, на пленарному засіданні буде затверджено звіт про виконання міського бюджету за минулий рік. Така процедура передбачена бюджетним кодексом з метою інформування громади про виконання міського бюджету. Також пропонується внести зміни до міського бюджету Львова на 2015 рік та затвердити бюджет розвитку міста, який становить понад 649 млн грн.

«Серед іншого, на розгляд виноситься проект ухвали про внесення змін до ухвали «Про утворення  постійних комісій  ЛМР 6-го скликання». На минулому засіданні склав присягу новий депутат Тарас Чолій. Тому  згідно із заявою, яку він подав, міський обранець стане членом комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища», - пояснив Любомир Зубач.

Зі слів посадовця, окрім цього, буде розглянуто шість ухвал, заветованих  міським головою. Це – «земельні» ухвали,  до яких є зауваження в юридичній площині. Окрім цього, є багато робочих питань, які стосуються господарки міста – це надання в оренду та приватизація на аукціоні нежитлових приміщень та інше.

Також, на затвердження депутатського корпусу пропонується кілька програм. Наприклад, Програма  висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації у 2015 році, Програма з організації зовнішніх зв’язків Львівської міської ради у 2015 році.