У Львові працюють над програмою розвитку кінематографії
Новини

Як повідомив голова комісії культури, промоцій, ЗМІ та туризму Ярослав Музичко, під час щотижневого засідання розглядалось звернення управління культури про розгляд проекту «Програма розвитку кінематографії у Львові на 2015-2017 роки». Метою програми є створення належних правових та організаційних умов, які сприятимуть розвитку кінематографії у м. Львові, а також формування реноме Львова як привабливого та комфортного міста для створення відеопродукції.  

«Український кінематограф є надзвичайно важливим для виховання молоді. Тому така програма на часі, вона створена вперше у нашому місті і  з огляду на історичне значення та потенційне розташування знімальних майданчиків передбачає розвиток Львова як центру кінематографії. Наразі програма доопрацьовується і триває процес її обговорення», - зазначив Ярослав Музичко.

Також члени комісії розглянули звернення управління туризму про можливість погодження фінансування у сумі 15 тис грн для проведення Міжнародного фестивалю дитячого читання «Книгоманія» у рамках 22-го Міжнародного «Форуму видавців у Львові».

Серед іншого, депутати погодили звернення Львівського обласного товариства політичних в’язнів та репресованих щодо можливості передбачити у бюджеті міста 2015 року необхідні кошти для повного та належного відновлення пам’ятника воїнам ІІ куреня групи «Схід» Українських Січових Стрільців на цвинтарі Старого Знесіння, що по вул.Заклинських.

«Це практично єдиний пам’ятник, який дивом вцілів з тих часів. На початку 90-тих років він був відновлений силами громадських організацій, але зараз він потребує реставрації і збереження. Власне, тому ми намагались знайти механізми реалізації цього проекту, щоб пам’ятник зберегти і врятувати», - повідомив Ярослав Музичко.

Зі слів голови комісії, також депутати обговорювали можливість підтримки проекту «Золотий мольберт», до якого залучають обдарованих дітей з усієї України. Цього року планується запросити більше 70 дітей з Донецької та Луганської області».

Додамо, що у міжсесійний період комісія провела засідання для обговорення поточних питань у технічному режимі.