Німецький бізнес вивчає можливість співпраці у вирішенні комунальних проблем
Новини

Найактуальніші проблеми міста, які потребують інвесторської допомоги, обговорили депутати Львівської міської ради в ході зустрічі секретаря ради Василя Павлюка з німецьким підприємцем, керуючим фірми «ОМР» Клаусом Оффом та директором компанії «Netzwerk-Berlin» Любою Покотило. 

Зі слів Василя Павлюка, серед нагальних проблем міста є реконструкція очисних споруд, зокрема, заміна колектора у центральній частини міста, де протікає річка Полтва, яка потім несе свої забруднені води у Західний Буг, а потім і у Віслу.

«У нас є певні напрацювання щодо заміни очисних споруд, наприклад, до цього проекту долучились польська сторона. Але якщо ми зможемо об’єднати наші зусилля разом із німецькими інвесторами, то нам вдасться швидко вирішити це питання», - зазначив Василь Павлюк.

Депутати Львівської міської ради Олексій Луців та Андрій Яворський висловили думку про готовність українських підприємців, органів місцевого самоврядування до співпраці та залучення для вирішення комунальних проблем міста програм Європейського Союзу.  

Серед інших актуальних питань, які потребують інвестиційної підтримки, депутати назвали будівництво промислового парку, впровадження електронної системи керуванням транспорту Львова та будівництво сміттєпереробного заводу і парковок.  

Клаус Офф висловив думку про зацікавлення німецького бізнесу українським ринком та перспективою участі у спільних проектах. Він назвав метою свого приїзду вивчення можливості співпраці між Україною та Німеччиною. У зв’язку з цим, сторони домовились продовжити консультації.