Відбулись бюджетні слухання департаменту гуманітарної політики
Новини

16 лютого у Львівській міській раді відбулось слухання бюджету розвитку міста Львова на 2015 рік. Як повідомив голова комісії фінансів і планування бюджету Яромир Самагальський, метою слухань є робота з управліннями та департаментами ЛМР для узгодження позицій щодо виділення коштів на ремонти об’єктів, формування титульних списків. У першу чергу, виникають питання щодо загальної концепції використання коштів у 2015 році.

Депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук вважає, що оскільки бюджет розвитку Львова цьогоріч суттєво збільшений, буде можливість покращити фінансування важливих об’єктів міста.

«Проте, ми розуміємо, що проблем набагато більше, ніж можливостей та коштів їх вирішення. Бюджет розвитку становить понад 649 млн грн. – це кошти надзвичайно великі. Тому після того, як він буде ухвалений, потрібно, щоб добре попрацювали чиновників», - зауважив Валерій Веремчук.  

Іван Гринда, керівник депутатської групи «Львів європейський» , вважає, що  найбільша гуманітарна проблема – це відновлення дошкільних навчальних закладів.

« Ми запланували в цьому році 1 вересня відкрити 30 нових груп для дітей у ДНЗ. Наступна актуальна тема - це утеплення шкіл, заміна вікон. Окрема проблема, яка потребує нагального вирішення – закупівля медичного обладнання для діагностики, тому варто додати ще 5 млн грн. для цього», - повідомив Іван Гринда.

Під час бюджетних слухань Людмила Шекета, голова комісії медицини, освіти і соціального захисту,  нагадала, що на даний час понад 300 об’єктів соціальної сфери потребують ремонту. Зокрема, в сфері освіти  - це школи, а, саме, ремонт дахів, санвузлів, басейнів.

Зі слів депутата Василя Горона, недобросовісні орендарі, яких виселяють із колишніх садочків, залишають приміщення в жахливому стані. Тому місту потрібно в терміновому порядку їх відновлювати.        

Згідно з пропозиціями управління освіти департаменту гуманітарної політики, на капітальний ремонт приміщень з метою відновлення ДНЗ на вул. Зубрівській, 9 пропонується надати 3 млн грн., на реконструкцію приміщень ДНЗ на вул.. М. Рильського, 9  - 3 млн. 530 тис. 743 грн.