У Львові проінспектують роботу ДЮСШ
Новини

У Львові створено спеціальну комісію для моніторингу та аудиту фінансово-господарської діяльності дитячо-юнацьких шкіл. Вчора відбулось перше засідання комісії, на якому намітили основні напрямки роботи. Про це повідомив голова комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення ЛМР Остап Іваськевич. 

Зі слів депутата, раніше було ухвалено рішення профінансувати 16 дитячо-спортивних шкіл Львова з міського бюджету. На сесії Львівської міськради  депутати ухвалили рішення спрямувати на їх фінансову підтримку 1 мільйон гривень.

« Цих коштів вистачить лише на перший квартал, а у березні плануються зміни до бюджету міста, в яких будуть закладені ще орієнтовно 10 млн. гривень для фінансування ДЮСШ», - розповів Остап Іваськевич.

Крім цього, депутат повідомив, що в планах міста ухвалення Програми підтримки тренерів, в якій передбачається преміювання 100 найкращих тренерів, які працюють з дітьми у Львові.  Також допомогу зможуть отримати і успішні юні спортсменидля поїздок на змагання та закупівлю вартісного спортивного інвентаря.

«Покращення фінансування дитячого спорту стало можливим завдяки додатковим статтям надходжень у бюджет, а, саме, акцизного збору від продажу сигарет та алкогольних виробів. Я вважаю, що це морально правильно вкладати частину тих грошей в спорт», - зауважив Остап Іваськевич.