Класична музика на вулицях міста
Новини

Львів долучиться до світової музичної акції. 21 березня з нагоди 330-ї річниці з дня народження видатного композитора Й.-С. Баха відбудеться «Бахівський марафон-2015 року». Про це повідомив голова комісії культури, промоцій, ЗМІ та туризму ЛМР Ярослав Музичко.

Із відповідною ініціативою на адресу Львівської міської ради звернувся генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп. У цей день на сценах концертних залів Львова, відкритих майданчиках та навіть у трамваях звучатиме музика Баха у виконанні музикантів з України та з-за кордону.

Ініціаторами акції BachintheSubwaysDay2015 є відомі музиканти з усього світу. Вони  об’єднаються      для    виконання творів Баха в підземках та інших громадських  місцях протягом цілої  доби.

Зі слів Іоланти Пришляк, заступника генерального директора філармонії, бахівський марафон у Львові стане внеском нашого міста у всесвітню ініціативу під назвою BachintheSubwaysDay2015, яка покликана донести безсмертні творіння композитора до якомога більшої кількості слухачів у всьому світі

Крім того, у рамках проекту планується подати заявку до комітету Книги Рекордів України для реєстрації безпрецедентного за тривалістю живого виконання творів видатного композитора.

Начальник відділу культури і мистецтв управління культури Оксана Челепіс повідомила, що програма заходів наразі на стадії доопрацювання, тож приймаються пропозиції від охочих приєднатись до акції. З її слів, безсмертні твори Баха у виконанні камерних оркестрів можуть зазвучати у несподіваних місцях, як-от – на балконі готелю «Жорж», у трамваях, а також на ринках міста.